Devatenáctka získala tři body

15.09.2018 / SCM

Po dvou zápasech bez bodového zisku tým SK Sigma Olomouc U 19 zase zabral. Devatenáctka zvítězila v Pardubicích, minut před koncem tam rozhodl zápas záložník Daniel Grygar.

„Dnes jsme narazili na velmi zarputilého a poctivého soupeře, který velmi dobře bránil. Po většinu utkání jsme se snažili dobývat obranu soupeře, až se nám to nakonec podařilo minutu před koncem utkání.  Vezeme si tak cenné vítězství, které nám dodá sebevědomí před středeční předehrávkou proti Spartě,“ řekl trenér SK Sigma U 19 Tomáš Janotka.

Pardubice U 19 - SK Sigma Olomouc U 19 0:1 (0:0)

Branka: 89. Grygar. Rozhodčí: Arnošt – Haleš, Fišer. ŽK: Langer. Diváci: 80.
SK Sigma U 19: Trefil – Kratochvíl, David, Zima, Beňa – Grečmal (82. Machala), Langer, Vybíral, Grygar, Galus – Raab (90. Kodeš). Trenér Tomáš Janotka.

Týmy U19 a U17 bodovaly v Mladé BoleslaviTýmy U19 a U17 bodovaly v Mladé Boleslavi
| 15.09.2019
Dorost U18 a U16 bojoval o body v LíšniDorost U18 a U16 bojoval o body v Líšni
Všechny dorostenecké týmy dnes zvítězilyVšechny dorostenecké týmy dnes zvítězily
| 11.09.2019
Dorostenci do 18 a 16 let se v moravském derby postavili ZlínuDorostenci do 18 a 16 let se v moravském derby postavili Zlínu
| 09.09.2019
Změna termínu utkání U19 a U17Změna termínu utkání U19 a U17
| 05.09.2019
Sedm našich dorostenců se zapojilo do tréninku s A-týmemSedm našich dorostenců se zapojilo do tréninku s A-týmem
Týmy U18 a U16 ztratily body v JihlavěTýmy U18 a U16 ztratily body v Jihlavě
| 01.09.2019
Týmy U19 a U17 bodovaly na SpartěTýmy U19 a U17 bodovaly na Spartě
| 31.08.2019
Žákovským týmům se o víkendu dařiloŽákovským týmům se o víkendu dařilo
| 26.08.2019
Dorostenci do 18 a 16 let hráli s ostravským BaníkemDorostenci do 18 a 16 let hráli s ostravským Baníkem