SK Sigma Olomouc vs. Bohemians Praha 1905 Sleva -10% pro fanoušky

Exolomoučtí hráči v zahraničí

16.04.2018 / A tým

Jak se dařilo bývalým hráčům SK Sigma Olomouc o víkendu 14.– 15. dubna. Z výhry se tentokrát z našich odchovanců tentokrát mohl přímo na hřišti radovat pouze Kamil Vacek.

Tomáš Černý (Partick Thistle) – Partick Thistle měl ve skotské elitní soutěži pauzu před startem druhé fáze sezony.

Tomáš Kalas (Fulham) – Fulham doma remizoval s Brentfordem, když o výhru přišel ve čtvrté minutě nastaveného času. Tomáš Kalas nehrál, zůstal připravený na lavičce.

Martin Pospíšil (Jagiellonia Bialystok) – Bialystok doma prohrál s Gornikem Zabrze 1:2. Martin Pospíšil nastoupil v základní sestavě, po prvním poločase byl střídán.

Kamil Vacek (Śląsk Wrocław) – Slask doma porazil Nowy Sacz 1:0. Kamil Vacek naskočil do zápasu v 69. minutě jako střídající hráč.

Jakub Habusta (Odra Opole) – Odra doma remizovala s Wigry Suwalki 0:0. Jakub Habusta šel do hry c 66. minutě jako střídající hráč.

Hráči SK Sigma jako hosté jindeHráči SK Sigma jako hosté jinde
| 23.04.2018
| 21.04.2018
Balada nebo lambada? Plšek famózně zakončilBalada nebo lambada? Plšek famózně zakončil
Sigma vyhrála, derby rozhodl kouzelně PlšekSigma vyhrála, derby rozhodl kouzelně Plšek
Sestava SK Sigma proti OstravěSestava SK Sigma proti Ostravě
25. kolo: Sigma hraje doma s Ostravou25. kolo: Sigma hraje doma s Ostravou
| 20.04.2018
Trenér Jílek dostal stop na dva zápasy ….Trenér Jílek dostal stop na dva zápasy ….