Hráči SK Sigma jako hosté jinde

17.09.2018 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních v nejvyšších soutěžích, se tentokrát z výhry mohl radovat jen Lukáš Buchvaldek, který ovšem za Třinec nenastoupil.

Matěj Hýbl (MFK Vítkovice) – Vítkovice prohrály v Českých Budějovicích 0:3. Matěj Hýbl zasáhl do utkání v 73. minutě jako střídající hráč.

Jan Ambrozek (1. SC Znojmo FK) – Znojmo remizovalo ve Vlašimi 2:2. Jan Ambrozek nastoupil v základní sestavě, devět minut před koncem byl střídán.

Václav Vašíček (FK Baník Sokolov) – Sokolov prohrál v Třinci 0:2. Václav Vašíček nastoupil v základní sestavě, po prvním poločase byl střídán.

Patrik Voleský (FK Baník Sokolov) – Patrik Voleský zasáhl do zápasu v 68. minutě jako střídající hráč.

Lukáš Buchvaldek (Fotbal Třinec) – Třinec doma porazil Sokolov 2:0, Lukáš Buchvaldek nehrál.

Martin Nešpor: Chtěli jsme to nějak ukopatMartin Nešpor: Chtěli jsme to nějak ukopat
| 11.12.2018
Brankáři SK Sigma se sešli na závěr rokuBrankáři SK Sigma se sešli na závěr roku
| 10.12.2018
Nutně jsme tyhle body potřebovali, řekl KalvachNutně jsme tyhle body potřebovali, řekl Kalvach
| 08.12.2018
Jílek: Zaslouženě bereme tři bodyJílek: Zaslouženě bereme tři body
Sigma má tři body, výhru trefil NešporSigma má tři body, výhru trefil Nešpor
Sestava SK Sigma proti SlováckuSestava SK Sigma proti Slovácku
Musíme to zlomit, řekl David HouskaMusíme to zlomit, řekl David Houska
| 07.12.2018
18. kolo: Sigma hraje doma proti Slovácku18. kolo: Sigma hraje doma proti Slovácku