Hráči SK Sigma jako hosté jinde

19.03.2018 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních v nejvyšších soutěžích, se z výhry mohli radovat pouze Jan Ambrozek a Václav Vašíček.

Matěj Hýbl (MFK Vítkovice) – Matěj Hýbl o víkendu do hry nezasáhl, utkání v Pardubicích bylo odloženo.

Radek Látal (FK Pardubice) – Radek Látal měl také tentokrát volný víkend, duel Pardubic proti Vítkovicím byl odložen.

Jan Ambrozek (1. SC Znojmo FK) – Znojmo doma porazilo Ústí nad Labem 3:0. Jan Ambrozek nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. A v 15. minutě poslal svůj tým do vedení.

Václav Vašíček (1. SC Znojmo FK) – Také Václav Vašíček nastoupil za Znojmo v základní sestavě a také on odehrál kompletních devadesát minut.

Jan Štěrba (MFK Karviná) – Karviná v sobotu remizovala v Olomouc s SK Sigma, Jan Štěrba nastoupit vzhledem k dohodě o hostování nemohl.

Lukáš Buchvaldek (Fotbal Třinec) – Třinec doma remizoval se Sokolovem 1:1. A do vedení šel poté, co proměnil penaltu nařízenou za faul na Lukáše. Ten nastoupil v základní sestavě, v 70. minutě byl střídán.

Roman Bala (Frýdek-.Místek) - Frýdek prohrál ve Vlašimi 0:4. Roman Bala nehrál.

Vít Beneš: Víme, že Jablonec není neporazitelnýVít Beneš: Víme, že Jablonec není neporazitelný
| 20.09.2019
Trenér Látal: V Jablonci se budeme rvát o co nejlepší výkonTrenér Látal: V Jablonci se budeme rvát o co nejlepší výkon
| 19.09.2019
Předprodej vstupenek na Slovácko zahájenPředprodej vstupenek na Slovácko zahájen
| 18.09.2019
Hráči SK Sigma Olomouc na hostováníHráči SK Sigma Olomouc na hostování
MOL Cup: Proti Líšni na začátku říjnaMOL Cup: Proti Líšni na začátku října
| 16.09.2019
Upřesnění 12. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 12. kola FORTUNA:LIGY
Ohlasy: SK Sigma Olomouc - SFC Opava 2:0Ohlasy: SK Sigma Olomouc - SFC Opava 2:0
| 13.09.2019
Sigma v předehrávce 9. kola porazila Opavu 2:0 Sigma v předehrávce 9. kola porazila Opavu 2:0
Sestava SK Sigma proti OpavěSestava SK Sigma proti Opavě
9. kolo: Sigma hraje na Andrově stadionu s Opavou9. kolo: Sigma hraje na Andrově stadionu s Opavou