Hráči SK Sigma jako hosté jinde

19.03.2018 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních v nejvyšších soutěžích, se z výhry mohli radovat pouze Jan Ambrozek a Václav Vašíček.

Matěj Hýbl (MFK Vítkovice) – Matěj Hýbl o víkendu do hry nezasáhl, utkání v Pardubicích bylo odloženo.

Radek Látal (FK Pardubice) – Radek Látal měl také tentokrát volný víkend, duel Pardubic proti Vítkovicím byl odložen.

Jan Ambrozek (1. SC Znojmo FK) – Znojmo doma porazilo Ústí nad Labem 3:0. Jan Ambrozek nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. A v 15. minutě poslal svůj tým do vedení.

Václav Vašíček (1. SC Znojmo FK) – Také Václav Vašíček nastoupil za Znojmo v základní sestavě a také on odehrál kompletních devadesát minut.

Jan Štěrba (MFK Karviná) – Karviná v sobotu remizovala v Olomouc s SK Sigma, Jan Štěrba nastoupit vzhledem k dohodě o hostování nemohl.

Lukáš Buchvaldek (Fotbal Třinec) – Třinec doma remizoval se Sokolovem 1:1. A do vedení šel poté, co proměnil penaltu nařízenou za faul na Lukáše. Ten nastoupil v základní sestavě, v 70. minutě byl střídán.

Roman Bala (Frýdek-.Místek) - Frýdek prohrál ve Vlašimi 0:4. Roman Bala nehrál.

Nutně jsme tyhle body potřebovali, řekl KalvachNutně jsme tyhle body potřebovali, řekl Kalvach
| 08.12.2018
Jílek: Zaslouženě bereme tři bodyJílek: Zaslouženě bereme tři body
Sigma má tři body, výhru trefil NešporSigma má tři body, výhru trefil Nešpor
Sestava SK Sigma proti SlováckuSestava SK Sigma proti Slovácku
Musíme to zlomit, řekl David HouskaMusíme to zlomit, řekl David Houska
| 07.12.2018
18. kolo: Sigma hraje doma proti Slovácku18. kolo: Sigma hraje doma proti Slovácku