Permanentní vstupenky na sezonu 2018/2019 Sleva -10% pro fanoušky

Hráči SK Sigma jako hosté jinde

21.05.2018 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních v nejvyšších soutěžích, se z výhry mohl radovat pouze Matěj Hýbl..

Matěj Hýbl (MFK Vítkovice) – Vítkovice doma porazily Sokolov 4:2. Matěj Hýbl nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut.

Radek Látal (FK Pardubice) – Pardubice prohrály v Příbrami 1:3. Radek Látal hrát nemohl, byl v trestu za červenou kartu.

Jan Ambrozek (1. SC Znojmo FK) – Znojmo prohrálo v Praze s Olympií 1:4. Jan Ambrozek nastoupil v základní sestavě, v 53. minutě byl střídán.

Václav Vašíček (1. SC Znojmo FK) – Václav Vašíček za Znojmo nastoupil, zůstal připravený na lavičce.

Jan Štěrba (MFK Karviná) – Karviná doma remizovala s Ostravou 0:0. Jan Štěrba naskočil do utkání deset minut před koncem jako střídající hráč.

Lukáš Buchvaldek (Fotbal Třinec) – Třinec remizoval v Českých Budějovicích 0:0. Lukáš Buchvaldek nastoupil v základní sestavě, minutu před koncem byl střídán.

Roman Bala (Frýdek-Místek) – Frýdek-Místek doma prohrál se Znojmem 1:2. Roman Bala do utkání nezasáhl.