Sedmnáctka SK Sigma zdolala Plzeň

25.08.2018 / SCM

Naplno dnes doma v utkání proti Plzni zabodoval tým SK Sigma Olomouc U 17. V rušném utkání musela naše sedmnáctka o výhru zabojovat, rozhodla produktivní pětiminutovka v první půli, kdy odskočila na tři k nule.

"Sehráli jsme těžké utkání s kvalitním soupeřem, který byl fotbalový. Mohli jsme o poločase prohrávat, soupeř měl dvě velké šance, naštěstí pro nás je neproměnil. My naopak jsme využili naše šance a vedli o poločase 3:0. Nabádal jsem kluky o přestávce, aby nepolevili a nespoléhali na brankový náskok, který máme. Bohužel jsme dostali branku z penalty, kluci trochu znervózněli, nepodrželi jsme v tu chvíli moc míč na kopačkách, ztráceli zbytečně a soupeř cítil šanci na obrat. Po druhé brance hostů to byl až do konce zajímavý a dramatický zápas. Soupeř mohl vyrovnat, ale my jsme mohli vyhrát 4 nebo 5:2. Hodně si ceníme výhry," řekl trenér SK Sigma U 17 Michal Kalvach.

SK Sigma Olomouc U 17 – Plzeň U 17 3:2 (3:0)

Branky: 29. a 34. Galus, 32. Daněk.
SK Sigma U 17: R. Vítek – Sklenář, F. Vítek, Vymětalík (54. Raclavský), Šíp (89. Šubrt), Galus (79. Dittmer), Kašpárek (70. Špatný), Judas, Daněk, Nováček (86. Liďák), Černý. Trenér Michal Kalvach.

Dorostence čekají poslední zápasy letní přípravy Dorostence čekají poslední zápasy letní přípravy
| 06.08.2020
Týmy U18 a U16 odehrály přátelská utkání se SlováckemTýmy U18 a U16 odehrály přátelská utkání se Slováckem
| 03.08.2020
U17 vyhrála v BrněU17 vyhrála v Brně
| 01.08.2020
U19 těsně prohrála se Zbrojovkou BrnoU19 těsně prohrála se Zbrojovkou Brno
| 31.07.2020
U16 nasázela Opavě 14 branek!U16 nasázela Opavě 14 branek!
Zlatý kahan: U19 padla ve finále na penaltyZlatý kahan: U19 padla ve finále na penalty
| 26.07.2020
Týmy U18 a U16 se utkaly s Rapidem VídeňTýmy U18 a U16 se utkaly s Rapidem Vídeň
| 25.07.2020
Zlatý kahan: U19 remizovala se Zabrze a je ve finále!Zlatý kahan: U19 remizovala se Zabrze a je ve finále!
Memoriál F. Harašty: U17 obsadila 6. místoMemoriál F. Harašty: U17 obsadila 6. místo
| 24.07.2020
Zlatý kahan: U19 na úvod turnaje porazila domácí BaníkZlatý kahan: U19 na úvod turnaje porazila domácí Baník