Aktuality

MOL Cup: Sigma má doma Třinec

MOL Cup: Sigma má doma Třinec

25.09.2018 / A tým

Po srpnové sérii má tým SK Sigma Olomouc na programu anglický týden i v závěru září. Hanáci mají na středu vložený duel MOL Cupu proti Třinci, hraje se na Andrově stadionu s výkopem v 17.00.

Tým SK Sigma má pro pohárový zápas jasný cíl, vybojovat postup. „Za sebe i za kabinu musím říct, že tohle utkání pro nás má velkou důležitost. Myslím, že v situaci, ve které jsme, to ani nemůže být jinak. Po vybojovaném vítězství s Duklou je to další utkání, které by mělo sloužit k tomu, abychom herní projev zlepšili a nabrali sebevědomí. Pro nás je to i tohoto pohledu v kontextu předchozích utkání důležitý zápas,“ řekl trenér SK Sigma Václav Jílek. „Samozřejmě je to i náš další cíl, mimo vzestup v ligové tabulce je pro nás postup v poháru jednou z důležitých věcí,“ podotkl Jílek.

„Soupeři se vstup do soutěže nepovedl, stejně jako nám. Určitě nás nečeká nic jednoduchého, prohráli jsme s Třincem v létě v přípravě. I z toho pohledu bude mít náš protivník svoji kvalitu a odhodlání, to vše ještě umocněno trenérem Jirkou Nečkem, který pochází z Olomouce. Pevně věřím, že utkání zvládneme a pomůže nám to i směrem k dalším zápasům,“ uvedl Jílek.

Počasí
Podle serveru chmi.cz v den zápasu tlaková výše bude postupovat přes střední Evropu dále k východu. Po její zadní straně k nám začne proudit od jihozápadu teplejší vzduch. Mělo by být polojasno, odpoledne a večer na severu až oblačno. Nejvyšší teploty 12 až 15 °C, na horách 4 až 8 °C. Slabý, během dne mírný jihozápadní vítr 3 až 7 m/s. Rozptylové podmínky: v noci a ráno mírně nepříznivé, během dne dobré.

Novinky ve Fanshopu
Ve Fanshopu si můžete zakoupit plno Sigmáckých suvenýrů, jako již tradičně. V prodeji jsou například nové dresy a několik druhů šál, plakát na novou sezonu nebo hráčské karty. A mnoho dalších nových skvělých Sigmáckých věcí! Takže se stavte ve Fanshopu, případně se podívejte na náš e-shop.

Stadion otvíráme hodinu a půl před zápasem
Na utkání budou v provozu tribuny západ a východ. Brány stadionu otvíráme hodinu a půl před výkopem. POZOR! Přijďte na stadion s dostatečnou časovou rezervou, kapacita vstupu na tribuny není neomezená. Tak na to myslete, ať nepřijdete o začátek.

Vstupenky
Lístky jsou v prodeji v klubové prodejně Fanshop a také v síti Ticketportal 50 korun. Permanentkáři mají vstup na zápasy domácího poháru zadarmo, a to bez nároku na svoje místo. Fanshop má otevřeno ve všední dny o 10 do 17.00. Pokladny budou otevřeny v dostatečném počtu hodinu a půl před zápasem. Pozor, na utkání budou v provozu čtecí zařízení na vstupenky. Děkujeme za pochopení.

Parkování
Pokud na utkání cestujete osobním automobilem, pamatujte na to, že přímo před stadionem nezaparkujete. Využijte parkovacích ploch v okolí stadionu – před halou UP, na travnaté ploše vedle kolejí E. Rošického, před poštou v Ladově ulici nebo u letadla v Legionářské ulici.

Dejte nám vědět!
Pokud před zápasem nebo během něj zjistíte nějakou poruchu nebo nesrovnalost v našem areálu, dejte nám prosím vědět – buď zavolejte na recepci Androva stadionu (tel. č. 585 223 380) nebo napište zprávu na facebook.com/sksigmaolomouc.

Soutěže – vyhrávat můžete i vy!
- Bruk Pizza Bar věnoval 1 pizza tolar na konzumaci 1 pizzy dle vlastního výběru. Při utkání vyfotíme jednoho diváka, který je v dalším bulletinu zveřejněn a pak si stačí jen pro tolar přijít.

Pravděpodobné sestavy
SK Sigma Olomouc:
Buchta – Sladký, Kotouč, Jemelka, Vepřek – Zahradníček, Plšek, Kalvach, Houska, Falta – Nešpor. Trenér Václav Jílek.
Třinec: Bárta –Kušnír, Čelůstka, Bedecs, Janoščín – Ilko, Vaněk, Weber, Šumbera –Omasta – Hejný. Trenér Jiří Neček.

Utkání SK Sigma Olomouc – Fotbal Třinec se hraje ve středu 26. září od 17.00 (rozhodčí Jana Adámková – Marek Podaný, Jiří Polák). Nezapomínejte, že fotbal je nejhezčí přímo na stadionu!

 
A tým - další aktuality:

Prohra po šesti zápasech. Sigma padla s Českými BudějovicemiProhra po šesti zápasech. Sigma padla s Českými Budějovicemi
| 19.10.2019
Sestava SK Sigma proti BudějovicímSestava SK Sigma proti Budějovicím
| 19.10.2019
13. kolo: Sigma přivítá České Budějovice13. kolo: Sigma přivítá České Budějovice
| 18.10.2019
Zahradníček před Budějovicemi: Hrajeme doma a chceme vyhrát Zahradníček před Budějovicemi: Hrajeme doma a chceme vyhrát
| 17.10.2019
Upřesnění 16. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 16. kola FORTUNA:LIGY
| 15.10.2019
Trenér Látal: Budějovice jsou nebezpečné hlavně v útokuTrenér Látal: Budějovice jsou nebezpečné hlavně v útoku
| 15.10.2019
Jakub Plšek a Michal Reichl nalévali polévky pro dobrou věcJakub Plšek a Michal Reichl nalévali polévky pro dobrou věc
| 11.10.2019
Upřesnění 15. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 15. kola FORTUNA:LIGY
| 11.10.2019
Sigma se Zbrojovkou znovuotevřela stadion Za LužánkamiSigma se Zbrojovkou znovuotevřela stadion Za Lužánkami
| 10.10.2019
Známe termín osmifinále MOL Cupu s DuklouZnáme termín osmifinále MOL Cupu s Duklou
| 10.10.2019OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná