Hráči SK Sigma jako hosté jinde

26.03.2018 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních v nejvyšších soutěžích, byli v akci vzhledem k reprezentační přestávce pouze ti ve druhé nejvyšší soutěži.

Matěj Hýbl (MFK Vítkovice) – Vítkovice remizovaly ve Znojmě 0:0. Matěj Hýbl nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání.

Radek Látal (FK Pardubice) – Pardubice doma prohrály s Hradcem Králové 0:1, Radek Látal do utkání nezasáhl, byl připravený na lavičce.

Jan Ambrozek (1. SC Znojmo FK) – Znojmo doma ztratilo dva body při remíze 0:0 s Vítkovicemi. Jan Ambrozek nastoupil v základní sestavě, devět minut před koncem byl střídán.

Václav Vašíček (1. SC Znojmo FK) – Také Václav Vašíček nastoupil za Znojmo v základní sestavě a odehrál kompletních devadesát minut.

Lukáš Buchvaldek (Fotbal Třinec) – Třinec proti Frýdku nehrál, zápas byl odložen na 3. dubna.

Roman Bala (MFK Frýdek-Místek) – Utkání Frýdku v Třinci bylo odloženo na příští středu.

Do Sigmy přichází chorvatský útočník Dominik RadičDo Sigmy přichází chorvatský útočník Dominik Radič
| 04.08.2020
Pozor změna! Proti Brnu budeme hrát na Andrově stadionuPozor změna! Proti Brnu budeme hrát na Andrově stadionu
Zifčák: Konkurenci vnímám. I tak chci ukázat, že na to mámZifčák: Konkurenci vnímám. I tak chci ukázat, že na to mám
Trenér Látal: V přípravě zatím nezvolnímeTrenér Látal: V přípravě zatím nezvolníme
| 03.08.2020
Sigma byla blízko výhry. S Trnavou nakonec remizovala 1:1Sigma byla blízko výhry. S Trnavou nakonec remizovala 1:1
| 01.08.2020
Hubník po prvním zápase: Se spoluhráči se rychle sehrajemeHubník po prvním zápase: Se spoluhráči se rychle sehrajeme
| 30.07.2020
Začátek přípravy s výhrou. Sigma zdolala Rosice 1:0Začátek přípravy s výhrou. Sigma zdolala Rosice 1:0
| 29.07.2020
A-tým odehraje ve středu první zápas letní přípravyA-tým odehraje ve středu první zápas letní přípravy
| 28.07.2020
Statistický přehled: Jak si vedli hráči Sigmy v sezóně 2019/20Statistický přehled: Jak si vedli hráči Sigmy v sezóně 2019/20
Prodej permanentek na sezónu 2020/2021 začíná již dnes!Prodej permanentek na sezónu 2020/2021 začíná již dnes!