Hráči SK Sigma jako hosté jinde

28.05.2018 / A tým

Z hráčů SK Sigma Olomouc, kteří jsou na hostováních v nejvyšších soutěžích, se z výhry mohli radovat pouze Radek Látal, Jan Štěrba, Jan Ambrozek a Václav Vašíček.

Matěj Hýbl (MFK Vítkovice) – Vítkovice prohrály v Ústí nad Labem 0:4. Matěj Hýbl nastoupil v základní sestavě, odehrál celé utkání. Ve 37. minutě dostal žlutou kartu.

Radek Látal (FK Pardubice) – Pardubice doma vyhrály nad Olympií 2:0. Radek Látal nastoupil v základní sestavě, odehrál kompletních devadesát minut. Ve 27. minutě dostal žlutou kartu.

Jan Ambrozek (1. SC Znojmo FK) – Znojmo doma porazilo Příbram 2:0. Jan Ambrozek nastoupil v základní sestavě, odehrál celý zápas.

Václav Vašíček (1. SC Znojmo FK) – Václav Vašíček za Znojmo nastoupil v 88. minutě jako střídající hráč.

Jan Štěrba (MFK Karviná) – Karviná vyhrála v Jihlavě 2:0 a zachránila se v první lize. Jan Štěrba do utkání naskočil v 84. minutě jako střídající hráč.

Lukáš Buchvaldek (Fotbal Třinec) – Třinec remizoval s Varnsdorfem 2:2. Lukáš Buchvaldek nastoupil v základní sestavě, v 88. minutě byl střídán.

Roman Bala (Frýdek-Místek) – Frýdek-Místek prohrál v Opavě vysoko 0:7. Roman Bala odehrál druhý poločas.

Sestava SK Sigma proti ZlínuSestava SK Sigma proti Zlínu
Hanácká kronika: Z historie zápasů proti ZlínuHanácká kronika: Z historie zápasů proti Zlínu