Zápas století 8.9.2019 14:00

V posledním utkání zimní přípravy A tým neuspěl

01.02.2019 / A tým

A tým SK Sigma dnes na soustředění v Turecku odehrál poslední přátelský zápas, který byl zároveň posledním utkáním v zimní přípravě před začátkem jarní sezóny. V duelu se soupeřem z Japonska naše ačko prohrálo o jednu branku.

Konečný výsledek Shonan Bellmare - SK Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
SK Sigma Olomouc Zahradníček (62. Sladký), Beneš (79. Štěrba), Jemelka, Vepřek (62. Chvátal) – Pilař (45. Texl), Plšek (55. Dvořák), Kalvach, Houska, Falta (55. Lalkovič) – Nešpor (55. Yunis)

Hodnocení trenéra Václava Jílka

"Na závěr soustředění jsme sice prohráli, ale myslím si, že byl to velice dobrý zápas a pro nás hodně poučný a užitečný. Potkali jsme se s týmem, který se naprosto vymyká soupeřům, se kterými máme možnost hrát v ligové soutěži. Byli velmi rychlí, výborně technicky vybavení a zodpovědní. Z tohoto pohledu to byl pro nás výborný test. Je velká škoda, že jsme inkasovali už ve 3. minutě zbytečný gól. Poté jsme ale byli schopni na to zareagovat a vytvořili jsme si několik příležitostí. Branku jsme ale nedali. Nicméně musím uznat, že v průběhu prvního poločasu byl soupeř lepší, byl pohyblivější a daleko silnější a klidnější na míči. Do druhého poločasu jsme dali příležitost i dalším hráčům a obraz hry se změnil. Soupeře jsme zatlačili, ale bohužel jsme své příležitosti neproměnili. Na druhou stranu soupeř měl z rychlých protiútoků dvě situace ke skórování. Jsme spokojení s konfrontací, samozřejmě s výsledkem už tolik ne. Zápas dobře prověřil naše obranné řady. Viťa Beneš se jeví jako velmi dobrá posila, takže doufám, že to naplní i v lize. Bohužel dnes nedohrál kvůli zranění obočí, ale to by nemělo být něco vážného. Jinak jsme všichni zdraví, a to je také pozitivní. Zítra odtrénujeme poslední trénink a pojedeme domů. Věřím, že na ligu budeme dobře připraveni."

Dvoubrankové vedení si Sigma neuhlídala. Z Ďolíčku body nevezeDvoubrankové vedení si Sigma neuhlídala. Z Ďolíčku body neveze
| 17.08.2019
Sestava SK Sigma proti BohemiansSestava SK Sigma proti Bohemians
Upřesnění 8. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 8. kola FORTUNA:LIGY
6. kolo: Sigma v Ďolíčku změří síly s Bohemians6. kolo: Sigma v Ďolíčku změří síly s Bohemians
| 15.08.2019
První potvrzená jména. Kdo dorazí na Zápas století?První potvrzená jména. Kdo dorazí na Zápas století?
| 14.08.2019
Roman Polom přestupuje do Českých BudějovicRoman Polom přestupuje do Českých Budějovic
| 13.08.2019
Ohlasy: SK Sigma Olomouc - MFK Karviná 1:1Ohlasy: SK Sigma Olomouc - MFK Karviná 1:1
| 10.08.2019
Sigma ztratila doma body. S Karvinou remizovala 1:1Sigma ztratila doma body. S Karvinou remizovala 1:1
Sestava SK Sigma proti KarvinéSestava SK Sigma proti Karviné
Informace pro fanoušky před utkáním s KarvinouInformace pro fanoušky před utkáním s Karvinou