Také žákovské týmy SK Sigma pokračovaly v přípravných zápasech.

Tým U15 nestačil na Hradec Králové.

Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U15 – FC HRADEC KRÁLOVÉ U15 0:2
SK Sigma Olomouc Koutný (36. Marek) – Nguyen (36. Stašák), Dohnálek, Josefčuk, Strnad (60. Trefil) – Dvořák (65. Slatinský), Kaňák, Zelinka (36. Studený), Grulich (36. Skalský) – Michl – Slatinský (60. Ambrož)
Hodnocení trenéra Kováře Hráči Hradce předčili ty naše především v důrazu a agresivitě. Hosté si vytvořili více šancí, především pak z našich chybných přihrávek, občanského předržování balonu a jejich dobře zvládnutému přechodu do útoku. Jinak bylo utkání fotbalově vyrovnané. Obě branky padly v prvních dvaceti minutách po rohu.

Čtrnáctka z dnešních dvou zápasů brala jednu výhru a jednu prohru.

Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U14 – FK NÁCHOD U14 2:3 (0:2)
Branky Řezníček, John
SK Sigma Olomouc Mazur – Lenhart, Foukal, Šimek, John, Řezníček, Strnisko, Hanzelka, Zdráhal, Horák, Pavlíček – Miler
Hodnocení trenéra V prvních dvaceti minutách jsme vlastními chybami darovali soupeři dva góly, což ovlivnilo zbytek zápasu. Ve druhém poločase přišlo zlepšení, začali jsme více kombinovat a soupeř přestával stíhat. Vypracovali jsme si šance, ale bohužel jsme dokázali využít pouze 2 nich. Náchod poté přidal třetí branku a zvítězil 3:2.
Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U14 – FC HRADEC KRÁLOVÉ U14 2:0 (1:0)
Branky Proniuk, Uriča
SK Sigma Olomouc Mazur – Mokrovics, Uriča, Proniuk, Knebl, Chudoba, Lenhart, Třeštík, Pavlíček, Šembera – Táborský
Hodnocení trenéra Hned od začátku jsme ukázali soupeři, že my jsme doma a my budeme diktovat tempo hry. Po většinu zápasu jsme měli míč na našich kopačkách a soupeř se jen s obtížemi dostával na naši polovinu. Opět nás ale zklamal klid v zakončení a místo 6:0 zápas skočil "jen" 2:0. Hráče můžeme pochválit za spoustu pohledných akcí a skvělý důraz v osobních soubojích.

Žáčci naší U13 ve velmi zdařilém turnaji v Němčicích obsadili dvě místa "na bedně".