Tým U16 vstoupil do Memoriálu V. Marečka remízami

02.12.2019 / SCM

Šestnáctka vstoupila do Memoriálu Vlastislava Marečka dvěma remízami. V prestižním zimním turnaji sigmáci nejprve remizovali s pražskou Slavií 0:0. Stejným výsledkem dopadl i druhý duel ve Zlíně.

SK Slavia Praha U16 - SK Sigma Olomouc U16 0:0

Sestava: Bílý - Strnad, Zbožínek (50. Dvořák), Stašák, Hapal - Zelinka, Cahel, Mikulenka, Studený (75. Grulich), Michl - Slatinský.

Hodnocení trenéra Kalvacha: Bylo to vyrovnané utkání, jak v poli, tak i na šance. Troufnu si říct, že při troše štěstí jsme mohli dnes vyhrát, když jsme ve druhém poločase nastřelili břevno. Jsem velmi spokojen s nasazením všech hráčů a plněním taktických pokynů, kluci to zvládli na jedničku. Nebylo to pro nás jednoduché, hráli jsme v jiném rozestavení, než obvykle hrajeme a taktické úkoly byly pro některé hráče jiné. Měl jsem reprezentační povinnosti, a byl jsem u družstva od čtvrtka, takže jsme měli na nácvik jen 2 dny. Kluci zaslouží pochvalu a přesvědčili se, že když budeme hrát tak, jak jsme si nastavili, máme šanci hrát i s tak kvalitním soupeřem, jakým bezesporu Slavia Praha je. Náš výkon je potřeba potvrdit ve Zlíně, v posledním utkání tohoto roku.

FC Fastav Zlín U16 - SK Sigma Olomouc U16 0:0

Sestava: Vajda - Strnad, Zbožínek, Stašák, Hapal - Zelinka, Cahel, Mikulenka, Studený, Michl - Slatinský.

Střídání: Bílý, Janyška, Grulich, Skalský, Dvořák, Josefčuk, Vaněk.

Hodnocení trenéra Kalvacha: Bylo to pěkné utkání dvou týmů, které chtěli hrát kombinační a technický fotbal. My jsme dnes selhali v koncovce, když jsme neproměnili spoustu vyložených brankových příležitostí. Velká škoda konečného výsledku, chtěli jsme poslední podzimní klání vyhrát.

U17 a U16 se v přípravě střetnou s Rapidem VídeňU17 a U16 se v přípravě střetnou s Rapidem Vídeň
| 13.07.2020
Čekají mě zajímavé měsíce, míní nový reprezentační asistent KrajčovičČekají mě zajímavé měsíce, míní nový reprezentační asistent Krajčovič
U18 předčila béčko Nových SadůU18 předčila béčko Nových Sadů
Osmnáctka vstoupila do letní přípravyOsmnáctka vstoupila do letní přípravy
| 10.07.2020
Janotka a Krajčovič nově asistenty u repre. Je to čest, shodují seJanotka a Krajčovič nově asistenty u repre. Je to čest, shodují se
U19 hrála první zápas letní přípravy. Nestačila na ChoceňU19 hrála první zápas letní přípravy. Nestačila na Choceň