04.05.2019 / SCM

Konečný výsledek FC FASTAV ZLÍN U19 – SK SIGMA OLOMOUC U19 4:1 (1:0)
Branky 8. a 55. Váňa, 64. a 67. Strachoň – 86. Daněk
Sestava SK Sigma Trefil – Twardzik, David, Kratochvíl, Galus – Hausknech (65. Daněk), Grygar, Vybíral – Langer, Machala (58. Grečmal), Šidlík (70. Galus L.)
Hodnocení trenéra Janotky V dnešním zápase jsme sice na míči a v kombinaci byli lepší než Zlín, ale jednoznačně jsme zaostávali v důrazu v obou pokutových územích a v poli.
Konečný výsledek FC FASTAV ZLÍN U17 – SK SIGMA OLOMOUC U17 2:3 (2:1)
Branky 29. Lehký, 31. Pobořil – 21. Uriča, 54. Daněk, 85. Kašpárek
Sestava SK Sigma Vítek R. – Vítek F., Černý, Judas, Slavíček – Vybíral (68. Fabiánek), Daněk, Kašpárek – Raclavský (88. Corriero), Galus, Uriča (81. Špatný)
Hodnocení trenéra Kalvacha Dnes jsme hráli velmi dobře v poli, šli jsme zaslouženě do vedení, hru jsme měli ve svých rukou. Udělali jsme ale jednu chybu při zpětně přihrávce, soupeř nás potrestal a za 2 minuty později jsme si nepohlídali standardní situaci a rázem jsme prohrávali 1:2. Soupeře to nakoplo, my jsme naopak jsme byli opaření. O poločase jsme si řekli, že budeme hrát pořád stejně, trpělivě, kombinačně a že utkání otočíme. A to se nám podařilo, vyhráli jsme 3:2. Jsem dnes rád hlavně za předvedenou hru, kluci hráli opravdu dobře.

Týmy U19 a U17 bodovaly v Mladé BoleslaviTýmy U19 a U17 bodovaly v Mladé Boleslavi
| 15.09.2019
Dorost U18 a U16 bojoval o body v LíšniDorost U18 a U16 bojoval o body v Líšni
Všechny dorostenecké týmy dnes zvítězilyVšechny dorostenecké týmy dnes zvítězily
| 11.09.2019
Dorostenci do 18 a 16 let se v moravském derby postavili ZlínuDorostenci do 18 a 16 let se v moravském derby postavili Zlínu
| 09.09.2019
Změna termínu utkání U19 a U17Změna termínu utkání U19 a U17
| 05.09.2019
Sedm našich dorostenců se zapojilo do tréninku s A-týmemSedm našich dorostenců se zapojilo do tréninku s A-týmem
Týmy U18 a U16 ztratily body v JihlavěTýmy U18 a U16 ztratily body v Jihlavě
| 01.09.2019
Týmy U19 a U17 bodovaly na SpartěTýmy U19 a U17 bodovaly na Spartě
| 31.08.2019
Žákovským týmům se o víkendu dařiloŽákovským týmům se o víkendu dařilo
| 26.08.2019
Dorostenci do 18 a 16 let hráli s ostravským BaníkemDorostenci do 18 a 16 let hráli s ostravským Baníkem