Devatenáctka se stala nejlepším juniorským kolektivem Olomoucka

07.02.2019 / Ostatní

Devatenáctka byla vyhlášena nejlepším juniorským sportovním kolektivem Olomoucka. V uplynulém roce 2018 získal tým U19 mistrovský titul. Tím si zároveň zajistil účast v UEFA Youth League, kde vyřadil nejprve slovinský Maribor a poté izraelský Maccabi Tel Aviv. Již 20. února si zahraje v dalším kole soutěže se slavným Olympiquem Lyon. Cenu převzali společně záložník Jiří Spáčil a trenéři Augustin Chromý s Tomášem Janotkou. Sigma byla vidět i v dalších kategoriích. A tým se umístil na druhém místě kategorie Senioři - kolektivy.

V letošním roce bylo vyhlášení nejlepších sportovců Olomoucka speciální. Cenu Evropského hnutí fair play "Spirit" obdržel legendární trenér pan Karel Brückner. Dostalo se i na další osobnost spjatou s naším klubem. Cenu Drahoše Válka získal bývalý trenér Sigmy Dan Matuška.