Dorostenci U19 a U17 se utkali s Českými Budějovicemi

08.05.2019 / SCM

Devatenáctka SK Sigma zvládla těžké utkání v Českých Budějovicích! Tým do sedmnácti let, i přes bojovný výkon, domácímu Dynamu podlehl.

Konečný výsledek SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE U19 – SK SIGMA OLOMOUC U19 1:2 (0:2)
Branky 51. Fišl – 24. Vybíral, 44. Machala
Sestava SK Sigma Trefil – Twardzik (63. Kratochvíl), David, Bednár, Beňa – Langer, Grygar, Vybíral – Grečmal, Machala (64. Šidlík), Galus M. (88. Galus L.)
Hodnocení trenéra Janotky Zápas na nesmírně těžké půdě u zachraňujících se Českých Budějovic jsme zvládli výborně. Zejména v prvním poločase jsme byli dominantní na míči a z převahy, kterou jsme měli, jsme dokázali po dvou krásných akcích a centrech vstřelit dvě branky. Domácí na chvilku ožili po vstřelení kontaktní branky z penalty v úvodu druhého poločasu. Až na několik závarů v závěru utkání jsme do šancí domácí nepouštěli a utkání jsme dovedli k zasloužené a cenné výhře.
Konečný výsledek SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE U17 – SK SIGMA OLOMOUC U17 3:1 (1:0)
Branky 43. Perina, 62. Krch, 70. Hudeček – 85. Daněk
Sestava SK Sigma Vítek R. – Slavíček (84. Coufal), Vítek F. (69. Hadaš), Černý, Judas –  Raclavský (74. Corriero), Vymětalík, Daněk, Uriča F. – Galus L., Kašpárek (84. Vybíral)
Hodnocení trenéra Kalvacha Bojovné utkání ve velmi dobrém tempu rozhodlo řešení ve finální fázi. My jsme neměli potřebný klid a větší koncentraci. Domácí byli efektivnější. První branku jsme dostali z dvoumetrového ofsajdu, druhá a třetí branka padla po našich taktických chybách. Pochvala pro kluky za zvládnutí emocí, dnes to pro ně nebylo lehké utkání.

Dosavadní výsledky dorostu v přípravěDosavadní výsledky dorostu v přípravě
| 18.07.2019
Martin Vaniak zpět v Sigmě OlomoucMartin Vaniak zpět v Sigmě Olomouc
| 15.07.2019
Přípravnou fázi zahájily i týmy U18 a U16Přípravnou fázi zahájily i týmy U18 a U16
| 20.06.2019
Výsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 2.a 3. denVýsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 2.a 3. den
| 09.06.2019
Výsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 1. denVýsledky dorostu ze zahraničních turnajů - 1. den
| 08.06.2019
Žáci U15 na konci sezony druzí, U14 vítězi Moravskoslezské ligyŽáci U15 na konci sezony druzí, U14 vítězi Moravskoslezské ligy
| 07.06.2019
Týmy U19 a U17 odcestovaly na zahraniční turnajeTýmy U19 a U17 odcestovaly na zahraniční turnaje