Ohlédnutí za zimní přípravou SK Sigma U18

09.03.2019 / SCM

Na tým SK Sigma U18 pod taktovkou trenéra Romana Sedláčka čekal během zimních měsíců intenzivní tréninkový program včetně přípravných utkání s českými i zahraničními celky. V měsíci lednu hráči Sigmy prověřili fyzickou kondici fotbalistů Wroclawi a Mladé Boleslavi. Následovalo soustředění v jesenické Loučné nad Desnou. Hned po návratu naskočili sigmáčtí borci do duelů proti Novým Sadům, Jablonci a Českým Budějovicím. Mezitím však ještě zavítali na Slovensko, kde nastoupili proti týmu Trnavy. Na domácí půdě poté přivítali celek TJ Sokol Bohuňovice, kterému podlehli 0:2. Velmi atraktivní utkání před zahájením jarní sezóny odehráli v Rakousku s věhlasným Rapidem Vídeň! Na fotografie z tohoto duelu se můžete podívat v galerii níže.

Konečný výsledek WKS Śląsk Wrocław U18 – SK SIGMA OLOMOUC U18 3:2 (0:0)
Branky 50. Malacka, 64. Hamrozi
SK Sigma Olomouc 1. poločas: Nemček – Twardzik, Bednár, Pavelka, Pagáčik – Malacka, Heidenreich, Hausknecht, Čech, Šidlík – Machala
  2. poločas: Vítek – Repček, Javora, Naswetter, Řezník – Moussa, Hamrozi, Čech, Hausknecht (60. Klemsa), Malacka – Šidlík
Konečný výsledek FK MLADÁ BOLESLAV U18 – SK SIGMA OLOMOUC U18 1:2
Branky 62. Kašpárek, 89. Repček
SK Sigma Olomouc Nemček (46. Vičar) – Heidenreich, Nassweter, Javora (60. Bílý), Řezník – Repček, Hamrozi, Čech (60. Kašpárek), Hausknecht, Malacka (60. Špatný) – Moussa (60. Arnold)
Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U18 – FK NOVÉ SADY 0:2 (0:0)
SK Sigma Olomouc Obzina – Heidenreich, Nassweter, Javora, Řezník – Malacka (45. Štencel), Hamrozi, Čech, Macháček (60. Moussa), Repček (60. Malacka) – Moussa (45. Arnold)
Hodnocení trenéra Sedláčka Těžký a náročný zápas s divizním soupeřem. Škoda prvního branky, která byla zbytečná. Byl to určitě dobrý test. Ukázal klukům, na čem je potřeba pracovat.
Konečný výsledek FK JABLONEC U19 – SK SIGMA OLOMOUC 5:1 (1:0)
Branka Malacka
SK Sigma Olomouc Muzikant – Jaš, Pavelka, Bednár, Řezník – Repček, Heidenreich, Čech, Havelka (60. Štencel), Malacka – Moussa (35. Hamrozi)
Hodnocení trenéra Sedláčka Domácí nám předvedli fotbalovou modernu. Agresivitu, rychlou práci s míčem, rychlé náběhy za obranu a efektivní koncovku. Snad naši kluci poznali, že musí na těchto základních fotbalových věcech tvrdě pracovat.
Konečný výsledek SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE U18 – SK SIGMA OLOMOUC U18 2:0 (0:0)
SK Sigma Olomouc Muzikant (46. Nemček) – Jaš, Javora (75. Arnold), Pavelka, Řezník – Repček (60. Moussa), Bednár, Heidenreich (75. Hamrozi), Hausknecht (60. Čech), Malacka (75. Štencel) – Machala
Hodnocení trenéra Sedláčka První poločas se hrál rychlý fotbal s šancemi na obou stranách. Po prostřídání ve druhém poločase naše hra ztratila na plynulosti, navíc jsme inkasovali první branku po sérii chyb, kdy jsme nedokázali jednoduchý míč dostat z našeho vápna. Soupeř nám pak z rychlého protiútoku vstřelil druhý gól. Tentokrát musím kluky pochválit za zodpovědný a bojovný výkon.
Konečný výsledek SK RAPID VÍDEŇ U18 – SK SIGMA OLOMOUC U18 3:1 (3:0)
Branka 51. Bednár
SK Sigma Olomouc Obzina – Jaš, Pavelka, Bednár, Pagáčik (45. Řezník) – Javora (75. Čech), Čech (45. Hamrozi) – Malacka (70. Havelka), Hausknecht, Havelka (45. Repček) – Machala
Hodnocení trenéra Sedláčka Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Soupeř byl aktivnější, agresivnější a kvalitnější na míči. Výsledkem toho bylo rychlé vedení Rapidu. Našim hráčům chyběl v prvním poločase pohyb. Bez toho se fotbal hrát nedá. V druhé půli se náš výkon zvedl. Hra se odehrávala spíše na polovině soupeře. Vypracovali jsme si pár šancí, ale více jak jednu branku jsme vstřelit nedokázali. Zápas byl pro nás zajímavým porovnáním. Kluci dnes hráli po dlouhé době na přírodní trávě a trošku jim to dělalo problémy. I tak je potřeba uznat, že soupeř byl po technické stránce lepší.

Tým U16 vstoupil do Memoriálu V. Marečka remízamiTým U16 vstoupil do Memoriálu V. Marečka remízami
| 02.12.2019
Souhrn podzimní části sezóny U16Souhrn podzimní části sezóny U16
| 28.11.2019
Souhrn podzimní části sezóny U18Souhrn podzimní části sezóny U18
Brankář Radek Vítek je na stáži v anglickém SouthamptonuBrankář Radek Vítek je na stáži v anglickém Southamptonu
| 22.11.2019
Souhrn podzimní části sezóny U17Souhrn podzimní části sezóny U17
Souhrn podzimní části sezóny U19Souhrn podzimní části sezóny U19
| 21.11.2019
Na závěr podzimu hrály týmy U18 a U16 se SlováckemNa závěr podzimu hrály týmy U18 a U16 se Slováckem
| 10.11.2019
Dorostenci do 19 a 17 let prohráli v Hradci KrálovéDorostenci do 19 a 17 let prohráli v Hradci Králové