Ženský tým vstoupil do sezóny prohrou v Teplicích

10.09.2019 / Ostatní

Fotbalistky SK Sigma Olomouc vstoupily do ligové sezóny prohrou v Teplicích. Přitom do vedení šly ve 31. minutě Hanačky, když branku vstřelila Houdková. Vedení se ale našim holkám bohužel nepodařilo udržet a z Teplic odjely bez bodu. Další zápas 2. ligy žen sehrají v sobotu 14. 9. od 15:00 v Drahlově.

FK Teplice ženy - SK Sigma Olomouc ženy 2:1 (1:1)

Branky: 40. Badinková, 85. Galbavá - 31. Houdková

Sestava: Bednaříková - Gnipová, Houdková, Holcová (87. Pěrušková), Vykopalová - Brudná, Vítková - Vajdíková (59. Koudelková), Bulavová, Makošová - Halgašová (69. Dorotovičová)

Hodnocení trenéra Fojtíka: V prvním kole jsme nastoupili proti fyzicky velmi vyspělému soupeři. Postupem času jsme získávali na jistotě. Odměnou nám bylo vstřelení branky z rohového kopu. Bohužel jsme laxním přístupem darovali domácím vyrovnávací gól. V druhém poločase jsme byli lepší na míči, ale platonickou převahu se nám nepodařilo zúročit. Soupeřky v závěru potrestaly naši špatně dohranou brankovou příležitost rychlým brejkem a stanovily konečné skóre na 2:1. Z výsledku zápasu jsem zklamán, prohrát jsme si rozhodně nezasloužili.