Výsledky dalšího kola přátelských utkání žáků

11.02.2019 / SCM

Patnáctka na domácí půdě remizovala s Českými Budějovicemi.

Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U15 – SK DYNAMO ČESKÉ BUDĚJOVICE U15 1:1 (0:1)
Branky 75. Slatinský
Sestava SK Sigma Marek (36. Koutný) – Janýška (36. Táborský), Šembera (36. Stašák), Josefčuk, Strnad – Dvořák, Grulich (36. Slatinský), Dohnálek, Skalský – Studený – Michl
Hodnocení trenéra V prvním poločase byly lepším týmem Budějovice. Propadali jsme hlavně ve středu zálohy, špatně jsme napadali a nedařilo se nám přecházet do útoku. Branka padla po střele z cca 25 metrů. Druhý poločas přinesl, hlavně díky přeskládání sestavy, značné zlepšení ve všech směrech kromě proměňování šancí. Těch jsme si vytvořili velké množství. Bohužel řešení nebylo vždy dobré, takže jsme proměnili jen jednu v poslední minutě utkání. Budějovice se dostaly do dvou pološancí z brejků a druhý poločas tahaly za kratší konec.

Čtrnáctka neuspěla proti Českým Budějovicím.

Konečný výsledek SK Sigma Olomouc U14 – SK Dynamo České Budějovice U14 1:3 (1:2)
Branky Mokrovics 2x, Proniuk
Hodnocení trenéra Sehráli jsme zápas s kvalitním soupeřem, který nás až do poslední minuty přesvědčoval o svém fotbalovém umu. Každý poločas jsme si rozdělili na 2 poloviny, první polovinu poločasu jsme chtěli hrát vysoko na soupeřový polovině hřiště a druhou spíše zezadu s postupným útokem. První typ taktiky nám seděl více, věděli jsme kde stát, jak se po hřišti přesouvat, ale po změně taktiky na hru zezadu bylo vidět, že si s tímto stylem hry neumíme tolik poradit a soupeř získal mírnou převahu a dal gól na 1:1. Ještě před koncem poločasu dokázal zvýšit stav na 2:1 svoji druhou trefou v utkání Roman Mokrovics. Ve druhém poločase se ukázalo to stejné jako v prvním, hra vysoko bezproblému, hra z bloku problém. V druhém poločase, i přes množství šancí na obouch stranách, padl pouze jeden gól, který vstřelil Adam Proniuk a stanovil skóre na konečných 3:1.

Žáčci U13 i U12 se postavili pražské Spartě.

Konečný výsledek AC SPARTA PRAHA U13 – SK SIGMA OLOMOUC U13 9:0 (2:0)
Hodnocení trenéra Soupeř nás svojí agresivitou, silou a rychlost k ničemu nepustil.

Konečný výsledek AC SPARTA PRAHA U12 – SK SIGMA OLOMOUC U12 4:2 (1:1, 1:1, 2:0)
Hodnocení trenéra Na začátek přípravných zápasů velice kvalitní výkon. S kvalitním soupeřem jsme skoro celé utkání drželi krok. První třetinu jsme byli více na míči, než soupeř, ve druhé jsme začali také dobře, ale ke konci třetiny nás soupeř začal trochu přehrávat. Poslední třetinu byl soupeř o něco lepší díky tomu, že jsme zbytečně ztráceli míče ve snaze o neustálé hraní nahoru i v situacích, kdy to nešlo. Posledních 10 minut jsme, ale zase byli více aktivní my.
Za nás určitě spokojenost, protože jsme odehráli dobré utkání ve vysokém tempu navíc se soupeřem, který už byl letos rozehraný. Navíc mezi našimi hráči bylo spoustu výborných výkonů.

Dorostenci do 19 a 17 let jasně přehráli Meteor PrahaDorostenci do 19 a 17 let jasně přehráli Meteor Praha
| 18.10.2019
Dorostenci do 18 a 16 let nestačili na ProstějovDorostenci do 18 a 16 let nestačili na Prostějov
| 14.10.2019
Dorostenci U19 a U17 jasně přehráli PardubiceDorostenci U19 a U17 jasně přehráli Pardubice