1. FC Slovácko U19 – SK Sigma Olomouc U19 1:3 (0:1)
1. FC Slovácko U17 – SK Sigma Olomouc U17 6:4 (2:2)
FC Zbrojovka Brno U12 – SK Sigma Olomouc U12 4:5 (1:0, 2:2, 1:3)

FK Hodonín U15 – SK Sigma Olomouc U15 2:2 (1:1)
FK Hodonín U14 – SK Sigma Olomouc U14 0:3, 0:8

FC Zbrojovka Brno U21 – SK Sigma Olomouc U21 5:5 (3:2)
SK Sigma Olomouc – FC Slovan Liberec 2:1 (1:0)

Konečný výsledek FK HODONÍN U15 – SK SIGMA OLOMOUC U15 2:2 (1:1)
Branky 18. Cahel, 37. Dvořák
Sestava SK Sigma Koutný – Hapal, Josefčuk (63. Nguyen), Dohnálek, Janyška – Skalský (36. Strnad), Cahel, Grulich (63. Kovařík), Dvořák – Studený – Michl
Hodnocení trenéra Utkání proti poslednímu celku tabulky rozhodně neprobíhalo dle představ a očekávání. Nedařila se nám kombinace, hráči neměli dostatečný pohyb, často jsme ztráceli míče a neproměňovali jsme šance. Domácí hráli jednoduchý fotbal a hrozili pouze po našich chybách a ze standardních situací, z čehož jsme také obdrželi obě branky.
Konečný výsledek FK HODONÍN U14 – SK SIGMA OLOMOUC U14 0:3, 0:8
Branky 5, 13, 64 Mokrovics, 26 Lenhart, 51, 66 Foukal, 62 Holec, 62 Knébl
Sestava SK Sigma Mazur, Táborský, Šembera (36, Novotný), Pavlíček, Knébl, Zdráhal (36, John), Chudoba (36, Holec), Foukal, Lenhart (36, Řezníček), Mokrovics, Uriča
Hodnocení trenéra V zápase proti slabšímu soupeři jsme jasně dominovali. Dobrý pohyb, otáčení hry a napadení soupeře, to vše rozhodlo o takto vysokém výsledku. Jediné, co nás opět trápilo, byl klid v zakončení, když tohle zlepšíme, tak zápasy můžeme vyhrávat klidně i o více než jen 8 gólů.
Konečný výsledek FC ZBROJOVKA BRNO U12 – SK SIGMA OLOMOUC U12 4:5 (1:0, 2:2, 1:3)
Hodnocení trenéra Oba soupeři dnes předvedli velice dobrý výkon s vysokým nasazením po celé utkání. Do utkání jsme si dali hlavní cíl soupeře vysoko napadat a nepouštět ho k jednoduché rozehrávce, což se nám povětšinou dařilo. Navíc jsme dnes neztráceli tolik míčů jako v předchozích utkáních a předvedli spoustu pěkných rychlých akcí směrem nahoru. Celkově jsme dnes spokojeni, jak s plněním cílů se kterými jsme do utkání šli, tak i s vysokým nasazením až do poslední minuty. Odměnou nám bylo otočení výsledku v posledních deseti minutách, i když dnes bych kluky pochválil i kdybychom prohráli, což jsme si určitě nezasloužili.