Zápas století 8.9.2019 14:00

Dorostenci U19 a U17 porazili Pardubice

14.04.2019 / SCM

Dorostenecké týmy SK Sigma U19 a U17 vyzvaly na domácí půdě celek z Pardubic. Naše devatenáctka si se soupeřem s přehledem poradila a po brankách Langera a Raaba slavila vítězství 2:0! Tým do sedmnácti let s Pardubicemi remizoval, za SK Sigma se trefili Raclavský a Šíp. Utkání rozhodl až penaltový rozstřel, ze kterého vyšli vítězně fotbalisté Olomouce!

Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U19 – FK PARDUBICE U19 2:0 (2:0)
Branky 20. Langer, 21. Raab
Sestava SK Sigma Trefil – Twardzik, David, Kratochvíl (71. Bednár), Galus – Langer, Grygar, Vybíral – Grečmal (42. Šíp), Raab, Šidlík (57. Machala)
Hodnocení trenéra Janotky Zápas proti jednomu z nejlépe bránícímu týmu ligy jsme zvládli velmi dobře. V prvním poločase jsme vstřelili dvě branky a v druhém jsme si vedení pohlídali.

Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U17 – FK PARDUBICE U17 2:2 (2:1), po pen. 5:4
Branky 11. Raclavský, 30. Šíp
Sestava SK Sigma Vičar – Vítek F. (80. Slavíček), Černý, Sklenář, Judas – Nováček, Vymětalík (53. Corriero), Daněk – Raclavský (75. Uriča F.), Galus L., Šíp (46. Špatný)
Hodnocení trenéra Kalvacha Začali jsme aktivně, dobře jsme kombinovali, vytvářeli jsme si šance a šli do vedení. Soupeř srovnal po naší velké chybě. Dokázali jsme ještě do poločasu vstřelit branku a mohli jsme přidat další uklidňující branky, bohužel se tak nestalo. Druhý poločas byl vyrovnanější, Pardubice hrály velmi dobře, na jaře se jim daří, což potvrdily i u nás. Měli jsme vstřelit více branek z našich velkých šancí a utkání rozhodnout, ale jak to bývá, soupeř nás potrestal po trestném kopu a vydoloval bod. Vyhráli jsme až na pokutové kopy, což se také počítá.

Týmy U19 a U17 zahájily sezónu jasnými výhramiTýmy U19 a U17 zahájily sezónu jasnými výhrami
| 17.08.2019
Tři mládežnické týmy se konfrontovaly s Rapidem VídeňTři mládežnické týmy se konfrontovaly s Rapidem Vídeň
Souhrn letní přípravy U17Souhrn letní přípravy U17
| 16.08.2019
Trenér Krajčovič o loňské vítězné sezóně týmu U16Trenér Krajčovič o loňské vítězné sezóně týmu U16