Aktuality

Souhrn letní přípravy U19

Souhrn letní přípravy U19

15.08.2019 / SCM

Letní přípravu plnou zápasů se zahraničními soupeři měl tým do 19 let. Od soboty se ale nejstarší dorost bude soustředit jen na ligové boje v domácí soutěži.

„Utkáním proti Austrii Vídeň jsme završili letní přípravu pro novou sezónu 2019/2020. Příprava byla velmi pestrá a kvalitní, a to zejména díky mnoha mezinárodním utkáním, které jsme měli možnost sehrát. Tyto zápasy nám ukázaly, na čem můžeme pro nadcházející sezónu stavět, stejně tak ovšem i nedostatky, na kterých je potřeba zapracovat,“ zdůraznil trenér Tomáš Janotka.

„Celkově ale hodnotím přípravu velmi pozitivně, ať už z hlediska poctivého přístupu hráčů v tréninku, tak i z pohledu kvalitních výkonů předvedených v přípravných zápasech,“ dodal.

Devatenáctka odstartuje své působení v 1. Celostátní dorostenecké lize proti Karviné v sobotu 20. 8. od 11:00 v Řepčíně. Tam sehraje pouze tento duel. Kvůli plánované rekonstrukci řepčínského areálu se domácí zápasy přesunou na hřiště v Nových Sadech.

Soupiska

Brankáři: Radek Vítek, Jakub Obzina

Obránci: Adam Bednár, Šimon Heidenreich, Patrik Javora, David Pavelka, Daniel Řezník, Filip Slavíček, Miroslav Sklenář, Filip Twardzik

Záložníci: Kryštof Daněk, Jan Fiala, Ondřej Hapal, Marek Hausknecht, Martin Malacka, Petr Nováček, Martin Repček, Jáchym Šíp, Matěj Vymětalík, Gabriel Moussa

Útočníci: Lukáš Galus, Radim Machala, Miloš Šidlík

Souhrn přípravy

SK Sigma Olomouc U19 - FK Pardubice U19  2:4 (1:1)

Branky: 14. Galus L., 77. Hapal

1. poločas: Vítek - Twardzik, Javora, Sklenář, Řezník - Fiala, Vymětalík, Daněk - Čech, Galus L., Šidlík

2. poločas: Obzina - Heidenreich, Javora, Bednář, Slavíček - Hapal, Nováček, Hausknecht - Malacka, Machala, Repček

SK Sigma Olomouc U19 - MFK Ružomebrok U19  5:0 (4:0)

Branky: 15. Šíp, 23. a 40. Daněk, 31. Machala, 73. Galus L.

1. poločas: Obzina - Repček, Pavelka, Sklenář, Slavíček - Hausknecht, Nováček, Daněk - Čech, Machala, Šíp

2. poločas: Vítek - Twardzik, Javora, Bednár, Řezník - Hapal, Vymětalík, Daněk (60. Čech) - Malacka, Galus L., Šidlík

FC Slovan Liberec U19 - SK Sigma Olomouc U19 3:0 (2:0)

1. poločas: Vítek - Repček, Javora, Sklenář, Řezník - Hapal, Vymětalík, Daněk - Malacka, Galus L., Šíp

2. poločas: Obzina - Twardzik, Pavelka, Bednár, Slavíček - Hapal (58. Sklenář), Nováček, Hausknecht - Čech, Machala, Šidlík

AS Trenčín U19 - SK Sigma Olomouc U19 2:2 (1:2)

Branky: 2. a 30. Šíp

Sestava: Obzina - Twardzik (65. Repček), Sklenář (65. Pavelka), Bednár (65. Javora), Slavíček (65. Řezník) - Hausknecht (65. Nováček), Nováček (45. Vymětalík), Daněk (45. Hapal) - Šíp (65. Malacka), Machala (45. Galus L.), Šidlík (65. Čech)

 

MOL Kukkonia Cup (Dunajská Streda) - 3. místo

Zápasy ve skupině:

DAC Dunajská Streda U19 – SK Sigma Olomouc U19  0:2 (0:1)

Branky: 33. Šidlík, 37. Šíp

Sestava: Obzina – Twardzik (35. Repček), Pavelka (35. Javora), Sklenář (35. Bednár), Řezník (35. Slavíček) – Hapal (35. Hausknecht), Nováček (35. Vymětalík), Daněk (50. Hapal) – Malacka (35. Čech), Galus L. (35. Machala), Šidlík (35. Šíp)

NK Osijek U19 – SK Sigma Olomouc U19  2:0 (1:0)

Sestava: Vítek (Obzina) – Twardzik, Sklenář, Bednár, Slavíček – Hausknecht (57. Čech), Vymětalík (40. Nováček), Daněk (46. Hapal) – Repček (40. Šidlík), Machala (57. Malacka), Šíp (46. Galus L.)

SK Sigma Olomouc U19 – Topolya U19  2:0 (2:0)

Branky: 65. Šíp, 67. Machala

Sestava: Obzina – Repček (35. Šíp), Pavelka, Javora, Řezník (58. Slavíček) – Hapal (46. Hausknecht), Vymětalík (54. Machala), Nováček (46. Daněk) – Čech (35. Šidlík), Galus L., Malacka

Zápas o 3. místo:

SK Sigma Olomouc U19 – Austria Vídeň U18  2:1 (1:1)

Branky: 10. Machala, 51. Šíp

Sestava: Obzina – Twardzik, Sklenář, Bednár, Slavíček – Hausknecht (52. Hapal), Nováček, Daněk (50. Vymětalík) – Šidlík (60. Repček), Machala (52. Galus L.), Šíp (60. Malacka)

 

SK Sigma Olomouc U19 - FC Petržalka U19 5:1 (3:0)

Branky: 10. Daněk, 28. a 36. Malacka, 57. Machala, 76. Čech - 49. Mojžíš

1. poločas: Vítek - Twardzik, Sklenář, Javora, Řezník - Hapal, Vymětalík, Daněk - Šidlík, Galus, Malacka

2. poločas: Obzina - Repček, Pavelka, Bednár, Slavíček - Hausknecht, Nováček, Fiala - Čech, Machala, Šíp

FC Spartak Trnava U19 - SK Sigma Olomouc U19 1:2 (1:1)

Branky: 12. Šidlík, 79. Galus L.

Sestava: Vítek - Twardzik (73. Malacka), Sklenář (45. Javora), Bednár (68. Sklenář), Slavíček (73. Řezník) - Hausknecht (60. Fiala), Nováček, Daněk (60. Hapal) - Šíp (68. Repček), Machala, Šidlík (73. Galus L.)

FK Austria Vídeň - SK Sigma Olomouc U19 4:3 (2:1)

Branky: 25. a 36. Huskovic, 75. a 83. Pross - 6. Hausknecht, 78. Fiala, 81. Galus L.

Tabulka střelců letní přípravy

5 – Šíp

4 – Galus L.

3 – Machala, Daněk

2 – Šidlík, Malacka

1 – Hapal, Čech, Fiala, Hausknecht

Program podzimní části I. Celostátní dorostenecké ligy U19

1. kolo 10.08.2019 sobota (11:00) UTKÁNÍ ODLOŽENO NA 11.09. OD 12:00 Opava U19 - SK Sigma Olomouc U19
2. kolo 17.08.2019 sobota (11:00) Olomouc - Řepčín SK Sigma Olomouc U19 - Karviná U19
3. kolo 24.08.2019 sobota (10:30) České Budějovice České Budějovice U19 - SK Sigma Olomouc U19
4. kolo 31.08.2019 sobota (13:00) Praha Sparta Praha U19 - SK Sigma Olomouc U19
5. kolo 07.09.2019 sobota (11:00)  Olomouc - Nové Sady SK Sigma Olomouc U19 - Slovácko U19
1. kolo  11.09.2019 středa (12:00)  Opava Opava U19 - SK Sigma Olomouc U19
6. kolo 14.09.2019 sobota (11:00) Mladá Boleslav Mladá Boleslav U19 - SK Sigma Olomouc U19
7. kolo 21.09.2019 sobota (11:45) Olomouc - Nové Sady  SK Sigma Olomouc U19 - Plzeň U19
8. kolo  28.09.2019 sobota (12:00) Brno Brno U19 - SK Sigma Olomouc U19
9. kolo 05.10.2019 sobota (13:00) Olomouc - Nové Sady  SK Sigma Olomouc U19 - Slavia Praha U19
10. kolo 05.10.2019 sobota (13:00) Pardubice Pardubice U19 - SK Sigma Olomouc U19
11. kolo  18.10.2019 pátek (12:00) Olomouc - Nové Sady SK Sigma Olomouc U19 - Meteor Praha U19
12. kolo 25.10.2019 pátek (13:00)  Příbram Příbram U19 - SK Sigma Olomouc U19
13. kolo  02.11.2019 sobota (11:00) Olomouc - Nové Sady SK Sigma Olomouc U19 - Zlín U19
14. kolo 09.11.2019 sobota (10:30) Hradec Králové Hradec Králové U19 - SK Sigma Olomouc U19
15. kolo 16.11.2019 sobota (11:00) Olomouc - Nové Sady SK Sigma Olomouc U19 - Ostrava U19



 




SCM - další aktuality:

Tým U16 vstoupil do Memoriálu V. Marečka remízamiTým U16 vstoupil do Memoriálu V. Marečka remízami
| 02.12.2019
Souhrn podzimní části sezóny U16Souhrn podzimní části sezóny U16
| 28.11.2019
Souhrn podzimní části sezóny U18Souhrn podzimní části sezóny U18
| 28.11.2019
Brankář Radek Vítek je na stáži v anglickém SouthamptonuBrankář Radek Vítek je na stáži v anglickém Southamptonu
| 22.11.2019
Souhrn podzimní části sezóny U17Souhrn podzimní části sezóny U17
| 22.11.2019
Souhrn podzimní části sezóny U19Souhrn podzimní části sezóny U19
| 21.11.2019
Na závěr podzimu hrály týmy U18 a U16 se SlováckemNa závěr podzimu hrály týmy U18 a U16 se Slováckem
| 10.11.2019
Dorostenci do 19 a 17 let prohráli v Hradci KrálovéDorostenci do 19 a 17 let prohráli v Hradci Králové
| 09.11.2019
Reprezentační tým U17 posílí čtyři hráči SK SigmaReprezentační tým U17 posílí čtyři hráči SK Sigma
| 07.11.2019
Týmy U19 a U17 v derby přehrály BaníkTýmy U19 a U17 v derby přehrály Baník
| 05.11.2019



OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná