Hattrick Jakuba Yunise zajistil juniorce 3 body

17.03.2019 / B tým

Juniorka Sigmy porazila v domácím zápase Třinec 4:2. V základní sestavě nastoupili i někteří hráči z kádru A týmu. Jedním z nich byl Jan Štěrba, který bohužel v 18. minutě odstoupil kvůli zranění. Na hřišti se objevili i Pavel Dvořák, Milan Lalkovič a Jakub Yunis, který zaznamenal hattrick již během prvního poločasu.

Konečný výsledek SK Sigma Olomouc U21 - FK Fotbal Třinec U21  4:2 (4:1)
Branky 12., 29. a 42. Yunis, 22. Lalkovič
Sestava Gröger - Látal, Štěrba (18. Beňa), Neuer, Sláma - Matoušek (68. Zifčák), Zmrzlý, Chytil, Dvořák (89. Diblík), Lalkovič (77. Kamas) - Yunis
Trenér Augustin Chromý
Hodnocení trenéra Sestavu pro dnešní zápas jsme řešili po zápase A týmu na Spartě, protože trenér Jílek potřeboval dostat některé hráče do hry. Chyběl nám i Jiří Spáčil, který je zraněný. Sám jsem byl zvědavý, jak bude náš výkon dnes vypadat. V prvním poločase hráli kluci kvalitně a s chutí. Během druhého poločasu jsme už byli uspokojeni výsledkem a nedokázali jsme přidat další branky.

Hattrick Jakuba Yunise zajistil juniorce 3 bodyHattrick Jakuba Yunise zajistil juniorce 3 body
| 17.03.2019
Deset branek padlo v utkání juniorky s BrnemDeset branek padlo v utkání juniorky s Brnem
| 11.03.2019
19.kolo: Juniorka jednoznačně porazila Baník19.kolo: Juniorka jednoznačně porazila Baník
| 03.03.2019
Juniorka zvítězila na SlováckuJuniorka zvítězila na Slovácku
| 26.02.2019
V prvním utkání jarní části soutěže juniorka remizovalaV prvním utkání jarní části soutěže juniorka remizovala
| 17.02.2019
Přehled dosavadních výsledků přípravných utkání U21Přehled dosavadních výsledků přípravných utkání U21