Tým U18 zahájil jarní část soutěže remízou

17.03.2019 / SCM

Osmnáctka SK Sigma neudržela slibné vedení a v prvním utkání jarní částí sezóny remizovala ve Vítkovicích.

Konečný výsledek MFK VÍTKOVICE U19 – SK SIGMA OLOMOUC U18 2:2 (0:1)
Branky 20. Malacka, 51. Repček
Sestava SK Sigma Obzina – Heidenreich, Pavelka, Bednár, Řezník – Javora, Čech (72. Vybíral) – Malacka, Hausknecht, Pagáčik (85. Hadaš) – Repček (65. Machala)
Hodnocení trenéra Sedláčka Šedesát minut hry jsme měli pod kontrolou, soupeře jsme nepustili do žádné šance. Potom domácí přidali na agresivitě a měli jsme obrovské problémy. Nepodrželi jsme vepředu míč, báli jsme se chodit do soubojů a hrát aktivně. Soupeři jsme nabídli kontaktní gól a v poslední minutě jsme ho ze standardní situace nechali vyrovnat.

Tým U16 vstoupil do Memoriálu V. Marečka remízamiTým U16 vstoupil do Memoriálu V. Marečka remízami
| 02.12.2019
Souhrn podzimní části sezóny U16Souhrn podzimní části sezóny U16
| 28.11.2019
Souhrn podzimní části sezóny U18Souhrn podzimní části sezóny U18
Brankář Radek Vítek je na stáži v anglickém SouthamptonuBrankář Radek Vítek je na stáži v anglickém Southamptonu
| 22.11.2019
Souhrn podzimní části sezóny U17Souhrn podzimní části sezóny U17
Souhrn podzimní části sezóny U19Souhrn podzimní části sezóny U19
| 21.11.2019
Na závěr podzimu hrály týmy U18 a U16 se SlováckemNa závěr podzimu hrály týmy U18 a U16 se Slováckem
| 10.11.2019
Dorostenci do 19 a 17 let prohráli v Hradci KrálovéDorostenci do 19 a 17 let prohráli v Hradci Králové