Týmy U19 i U17 porazily Mladou Boleslav

17.03.2019 / SCM

Tým U19 v domácím zápase porazil Mladou Boleslav 1:0 brankou Lukáše Raaba ze 49. minuty. Díky vítězství se svěřenci Tomáše Janotky dostali na první místo tabulky Celostátní ligy dorostu!

Konečný výsledek SK Sigma Olomouc U19 - FK Mladá Boleslav U19 1:0 (0:0)
Branka 49. Raab
Sestava Trefil - Twardzik, David, Kratochvil, Galus M. - Langer (90. Bednár), Grygar, Vybíral - Grečmal (82. Hausknecht) , Raab, Šidlík (86. Machala)
Trenér Tomáš Janotka
Hodnocení trenéra První poločas nebyl z naší strany ideální. Byli jsme málo důrazní a agresivní v osobních soubojích, kombinace byla pomalá. Druhý poločas už snesl přísnější měřítko. Po krásné akci z 50.minuty Grečmala s Galusem vstřelil vítěznou branku Raab. Vzhledem k výraznému zlepšení v práci v defenzívě, kdy jsme soupeře nepustili do vyložené šance, jsme získali vybojované a cenné tři body.

Také naše sedmnáctka přivítala na domácí půdě Mladou Boleslav. Po dvou brankách během první třicetiminutovky měli mladí Sigmáci zápas pevně ve svých rukou a připsali si jasnou výhru 3:0.

Konečný výsledek SK Sigma Olomouc U17 - FK Mladá Boleslav U17 3:0 (2:0)
Branky 24. a 87. Galus L., 27. Raclavský
Sestava Vičar - Slavíček, Vítek F., Černý, Judas - Nováček, Vymětalík, Daněk (74. Vybíral) - Raclavský (62. Corriero), Galus L., Uriča F. (72. Špatný)
Trenér Michal Kalvach
Hodnocení trenéra Dnešní utkání jsme zvládli velmi dobře. Soupeř hrál hodně defenzivně, spoléhal jen na brejkové situace, se kterými jsme si poradili. Od začátku jsme měli utkání pevně v rukou, vytvářeli si šance, byli aktivní, získávali jsme dobrým presinkem míče již v zárodku soupeřových rozehrávek. Kluci plnili pokyny, které dostali před utkáním. Vyhráli jsme zcela zaslouženě.

Týmy U19 a U17 se utkaly s PlzníTýmy U19 a U17 se utkaly s Plzní
| 20.09.2019
Pětice hráčů Sigmy je v nominaci reprezentační U17Pětice hráčů Sigmy je v nominaci reprezentační U17
| 19.09.2019
Týmy U19 a U17 bodovaly v Mladé BoleslaviTýmy U19 a U17 bodovaly v Mladé Boleslavi
| 15.09.2019
Dorost U18 a U16 bojoval o body v LíšniDorost U18 a U16 bojoval o body v Líšni
Všechny dorostenecké týmy dnes zvítězilyVšechny dorostenecké týmy dnes zvítězily
| 11.09.2019
Dorostenci do 18 a 16 let se v moravském derby postavili ZlínuDorostenci do 18 a 16 let se v moravském derby postavili Zlínu