Sedmnáctka těsně prohrála se Spartou

17.05.2019 / SCM

Tým U17 nestačil ve 26. kole Celostátní dorostenecké ligy na vedoucí Spartu, když prohrál těsně 2:1. Svěřence trenéra Michala Kalvacha bude v následujících zápasech čekat boj o třetí příčku v tabulce.

AC SPARTA PRAHA U17 - SK SIGMA OLOMOUC U17 2:1 (2:1)

Branky: 18. Šilhart, 30. Schánělec - 42. Nováček

Sestava: Vítek R. - Slavíček, Vítek F. (84. Saňák), Coufal, Judas - Nováček, Vymětalík, Černý - Raclavský (80. Špatný), Galus L. (72. Nízký), Kašpárek

Hodnocení trenéra Kalvacha: Odehráli jsme dnes velmi kvalitní utkání proti vedoucímu týmu Celostátní ligy. Od začátku měla hra velmi vysoké tempo, viděli jsme mnoho soubojů. Sparta byla na začátku utkání více na míči, my jsme se snažili být důslední v obraně a přecházet do rychlých protiútoků. Domácí se dostali do vedení 2:0 hodně snadno, u druhého gólu jsme nebyli důslední v pokutovém území. Podařilo se nám dát před poločasem kontaktní branku díky dobrému presinku při rozehrávce Sparty, to nás nakoplo. Byl to impuls do druhého poločasu, kde jsme předvedli srdnatý výkon. Šli jsme za vyrovnáním. Posledních 20 minut jsme Spartu zatlačili a vytvářeli si dobré šance. Bohužel se nám nepodařilo vyrovnat, ale kluci zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon a obrovskou snahu s výsledkem něco udělat. Musíme pogratulovat domácím, udělali velký krok za titulem.