Sedmnáctka těsně prohrála se Spartou

17.05.2019 / SCM

Tým U17 nestačil ve 26. kole Celostátní dorostenecké ligy na vedoucí Spartu, když prohrál těsně 2:1. Svěřence trenéra Michala Kalvacha bude v následujících zápasech čekat boj o třetí příčku v tabulce.

AC SPARTA PRAHA U17 - SK SIGMA OLOMOUC U17 2:1 (2:1)

Branky: 18. Šilhart, 30. Schánělec - 42. Nováček

Sestava: Vítek R. - Slavíček, Vítek F. (84. Saňák), Coufal, Judas - Nováček, Vymětalík, Černý - Raclavský (80. Špatný), Galus L. (72. Nízký), Kašpárek

Hodnocení trenéra Kalvacha: Odehráli jsme dnes velmi kvalitní utkání proti vedoucímu týmu Celostátní ligy. Od začátku měla hra velmi vysoké tempo, viděli jsme mnoho soubojů. Sparta byla na začátku utkání více na míči, my jsme se snažili být důslední v obraně a přecházet do rychlých protiútoků. Domácí se dostali do vedení 2:0 hodně snadno, u druhého gólu jsme nebyli důslední v pokutovém území. Podařilo se nám dát před poločasem kontaktní branku díky dobrému presinku při rozehrávce Sparty, to nás nakoplo. Byl to impuls do druhého poločasu, kde jsme předvedli srdnatý výkon. Šli jsme za vyrovnáním. Posledních 20 minut jsme Spartu zatlačili a vytvářeli si dobré šance. Bohužel se nám nepodařilo vyrovnat, ale kluci zaslouží velkou pochvalu za předvedený výkon a obrovskou snahu s výsledkem něco udělat. Musíme pogratulovat domácím, udělali velký krok za titulem.

Šestnáctka před pauzou potvrdila první místo, porazila HlučínŠestnáctka před pauzou potvrdila první místo, porazila Hlučín
| 12.10.2020
Osmnáctka porazila Hlučín. Vítěznou branku vstřelil SmolkaOsmnáctka porazila Hlučín. Vítěznou branku vstřelil Smolka
| 11.10.2020
Šestnáctka nastřílela Líšni 4 branky a upevnila si vedení v tabulceŠestnáctka nastřílela Líšni 4 branky a upevnila si vedení v tabulce
| 04.10.2020
Sedmnáctka remizovala doma s PlzníSedmnáctka remizovala doma s Plzní
| 03.10.2020
Osmnáctka poprvé v sezóně prohrála. Nestačila na LíšeňOsmnáctka poprvé v sezóně prohrála. Nestačila na Líšeň
Druhá výhra v řadě pro U19. Proti Plzni rozhodl GalusDruhá výhra v řadě pro U19. Proti Plzni rozhodl Galus
Ligu vede i U18. Ta zvítězila nad OpavouLigu vede i U18. Ta zvítězila nad Opavou
| 28.09.2020
U16 porazila Opavu a drží se na čele MSDLU16 porazila Opavu a drží se na čele MSDL
Sedmnáctka má další výhru a je druhá v tabulceSedmnáctka má další výhru a je druhá v tabulce
| 27.09.2020
Díky dvěma brankám v závěru veze U19 výhru z BoleslaviDíky dvěma brankám v závěru veze U19 výhru z Boleslavi