Záložník Matoušek odchází na hostování do Vítkovic

17.07.2019 / B tým

Záložník Jakub Matoušek odchází na roční hostování do druholigových Vítkovic. Letní přípravu sice krajní záložník začal v Opavě, nakonec ale míří do jiného slezského klubu. V minulé sezóně hrál pravidelně za juniorský tým, kterému pomohl 13 brankami k mistrovskému titulu. Zahrál si také v zápasech UEFA Youth League. Za A-tým nastoupil v zápase MOL Cupu proti Třinci.

Kubo, ať se ti daří!

Béčko inkasovalo v závěru a prohrálo se SlováckemBéčko inkasovalo v závěru a prohrálo se Slováckem
| 11.10.2020
Béčko podlehlo Dolnímu BenešovuBéčko podlehlo Dolnímu Benešovu
| 05.10.2020
Nedělní zápas B-týmu proti Vyškovu odloženNedělní zápas B-týmu proti Vyškovu odložen
| 26.09.2020
Po první půli prohrával B-tým 0:3, s Vrchovinou nakonec bere bod Po první půli prohrával B-tým 0:3, s Vrchovinou nakonec bere bod
| 19.09.2020
B-tým porazil Hlučín. Prosadili se Šíp a RadičB-tým porazil Hlučín. Prosadili se Šíp a Radič
| 13.09.2020
Ondřej Hapal podepsal novou dvouletou smlouvuOndřej Hapal podepsal novou dvouletou smlouvu
| 11.09.2020
B-tým: Góly Radiče a Yunise na výhru v Ostravě nestačilyB-tým: Góly Radiče a Yunise na výhru v Ostravě nestačily
| 09.09.2020
B-tým veze ze Zlína bod za remízu 2:2B-tým veze ze Zlína bod za remízu 2:2
| 04.09.2020
B-tým nestačil v domácím prostředí na RosiceB-tým nestačil v domácím prostředí na Rosice