Výsledky víkendových utkání týmů SK Sigma

Juniorka vstoupila do jarní části soutěže remízou s Jihlavou

Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U21 – FC VYSOČINA JIHLAVA U21 0:0 (0:0)
SK Sigma Mandous – Chvátal, Neuer, Zima (46. Matoušek), Sláma – Lalkovič (66. Beňa), Zmrzlý, Spáčil, Zlatohlávek (46. Zifčák), Látal – Chytil

Devatenáctka zvládla výborně generálku na Lyon

Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U19 – AS TRENČÍN U19 4:0 (1:0)
SK Sigma Trefil – Diblík (45. Twardzik), David, Zima (45. Kratochvíl), Béňa (45. Galus) – Langer, Grygar, Vybíral – Grečmal (64. Hausknecht), Raab, Galus (45. Šíp)
Branky 2. Beňa, 59. Grečmal, 77. Hausknecht, 78. Langer
Hodnocení trenéra Janotky V utkání jsme předvedli velmi dobrý výkon, jak směrem dopředu, tak i dozadu. Vytvořili jsme si velké množství šancí jak presinkem, tak i po kombinaci. Defenziva tentokrát pracovala spolehlivě.

Osmnáctka prohrála v Jablonci

Konečný výsledek FK Jablonec U19 – SK Sigma Olomouc U18 5:1 (1:0)
SK Sigma Muzikant – Jaš, Pavelka, Bednár, Řezník – Repček, Heidenreich, Čech, Havelka (60. Štencel), Malacka – Moussa (35. Hamrozi)
Branky Malacka
Hodnocení trenéra Sedláčka Domácí nám předvedli fotbalovou modernu. Agresivitu, rychlou práci s míčem, rychlé náběhy za obranu a efektivní koncovku. Snad naši kluci poznali, že musí na těchto základních fotbalových věcech tvrdě pracovat.

Sedmnáctka doma remizovala s Trenčínem

Konečný výsledek

SK SIGMA OLOMOUC U17 – AS TRENČÍN U17 2:2 (2:1)

SK Sigma Vítek R. – Vítek F. (80. Galus), Sklenář, Černý, Slavíček – Raclavský, Vymětalík, Nováček, Vybíral, Corriero (60. Špatný) – Galus (60. Kašpárek)
Branky 22. Nováček, 40. Vybíral – 19. Demitra, 51. Kubica
Hodnocení trenéra Kalvacha Jsem spokojený s prvním poločasem. Ten byl až na malé drobnosti podle našich představ. Druhý poločas jsme občas zbytečně ztráceli jednoduché míče a tím jsme se nedostávali do naší kombinační hry a soupeř, který byl velmi kvalitní, byl opticky více ve hře než my.

V Hradci Králové prohráli žáčci U13 i U12

Konečný výsledek FC HRADEC KRÁLOVÉ U13 – SK SIGMA OLOMOUC U13 4:3
Hodnocení trenéra Po vyrovnaném prvním poločase jsme prohrávali 3:1 po individuálních chybách. Ve druhém poločase jsme začali soupeře přehrávat. Dobře jsme napadali, vyhrávali osobní souboje, byli silní na balónu a vytvářeli si šance, které jsme přes houževnatou obranu nedokázali využít. V úplném závěru jsme si nechali dát laciný gól.

FC HRADEC KRÁLOVÉ U12 – SK SIGMA OLOMOUC U12 6:3 (hráno 7+1, 3 x 30 minut)

Hodnocení trenéra V prvních dvou třetinách jsme zkoušeli nové rozestavění se třemi obránci. Začátek byl od nás velice slušný a soupeře jsme přehrávali. Ve druhé třetině jsme často propadali ve středu hřiště a nedokázali jsme zklidnit hru, díky čemuž nás soupeř přehrával. V poslední třetině jsme se vrátili k rozestavění se čtyřmi záložníky a byli na hřišti zase o něco lepší. Poslední čtvrthodinu už ale bylo utkání spíše o tom, komu zůstalo více sil. V rámci přípravy to bylo prospěšné utkání, protože jsme si s velice kvalitním soupeřem vyzkoušeli různé možnosti rozestavění. I díky většímu počtu nemocných hráčů jsme však bohužel neudrželi tempo až do konce hry.

Osmnáctka a šestnáctka hrála proti TřinciOsmnáctka a šestnáctka hrála proti Třinci