Náročný týden mají za sebou žáci SK Sigma

23.03.2019 / SCM

Náročný program mají za sebou žáci SK Sigma U15 a U14. Tento týden na ně čekala hned dvě utkání. Nejdříve fotbalisté Olomouce změřili síly se soupeřem z Karviné, následně na domácím hřišti vyzvali Zbrojovku Brno.

Proti Brnu se postavili také žáčci U13 a U12. Jak se našim týmům dařilo, zjistíte v přehledu níže.

Konečný výsledek MFK KARVINÁ U15 – SK SIGMA OLOMOUC U15 0:4 (0:1)
Branky 4. Michl, 43. Dvořák, 57. Kovařík, 70. Cahel
Sestava SK Sigma Koutný – Nguyen (54. Kovařík), Dohnálek, Strnad, Hapal – Slatinský (60. Šembera), Zelinka, Cahel, Dvořák (69. Uriča) – Studený (50. Grulich) – Michl
Hodnocení trenéra Domácí fyzicky velmi vyspělí hráči se snažili hrozit především dlouhými míči za obranu, se kterými jsme si ale byli schopni poradit. Vyjma rychlé branky ze čtvrté minuty jsme ale i my měli v prvním problémy s vytvářením šancí. Opět hlavně díky častým ztrátám míče. Ve druhém poločase jsme hru zlepšili, a především pomocí průnikových přihrávek si vytvořili pět vyložených šancí.
Konečný výsledek MFK KARVINÁ U14 – SK SIGMA OLOMOUC U14 0:3 (1:6)
Branky 10. Proniuk, 15. a 40. Řezníček, 34. Mokrovics, 53. Uriča, 54. Judas
Sestava SK Sigma Mazur – Táborský (36. Foukal), Novotný, Pavlíček, Lenhart (40. Horák), Proniuk, Chudoba, Holec (40. Judas), Zdráhal, Mokrovics (50. Uriča), Řezníček (45. Třeštík)
Hodnocení trenéra V zápase proti Karviné jsme se svojí hrou přizpůsobili úrovni soupeře. O větší brankový rozdíl jsme se připravili velkým množstvím neproměnných šancí a nepřesnostmi ve finální fázi.
Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U15 – FC ZBROJOVKA BRNO U15 3:2 (0:1)
Branky 36. Grulich, 39. Dohnálek, 57. Michl
Sestava SK Sigma Bílý – Dvořák, Dohnálek, Cahel, Hapal (53. Josefčuk) - Kovařík (57. Janyška), Zelinka, Michl, Skalský – Grulich (44. Studený) – Slatinský
Hodnocení trenéra Vyrovnané utkání proti kvalitnímu soupeři. Oba týmy hrály pěkný, koukatelný fotbal. V prvním poločase se nám nedařilo správně řešit finální fázi. Ve druhém jsme si již zvládli dobrou kombinační hrou a rychlých přechodem do útoku vytvořit několik šancí. Obě branky jsme obdrželi po chybách z penalty. Jinak zodpovědný přístup všech hráčů a na všech byla vidět chuť zvítězit.
Konečný výsledek SK SIGMA OLOMOUC U14 – FC ZBROJOVKA BRNO U14 3:1 (3:0)
Branky 9. Mokrovics, 16. Šembera, 28. Proniuk
Sestava SK Sigma Mazur – Táborský, Šembera, Novotný, Knébl (48. Horák), Uriča (58. Zdráhal), Foukal, Chudoba (48. Řezníček), Proniuk (42. Špangr), Lenhart (42. Třeštík), Mokrovics
Hodnocení trenéra První ostrý test sezóny se Zbrojovkou jsme rozehráli dobře, dokázali jsme se 2x v krátké době prosadit z rohu a tím utlumit soupeřovu aktivitu. Drželi jsme míč a soupeře do větších šancí nepouštěli a do konce poločasu přidali ještě jeden gól. Druhý poločas byl hodně bojovný, soupeř se snažil zápas otočit, avšak díky dobré obraně a několika dobrých zákroků našeho brankáře, jsme až do 48. minuty drželi čisté konto. Po inkasovanem gólů, jsme dokázali zápas dohrát a připisujeme si důležité 3 body.
Konečný výsledek FC ZBROJOVKA BRNO U13 – SK SIGMA OLOMOUC U13 8:2 (2:2, 5:0, 1:0)
Hodnocení trenéra Technicky a fyzicky velmi kvalitní soupeř byl celý zápas lepším mužstvem. My hrozili jen z brejků, škoda že jsme jich nedokázali proměnit více a zdramatizovat utkání. Soupeř si výhru zasloužil. Nejlepší hráči: Mikeš, Černoch, Zahradníček.
Hodnocení trenéra Vyrovnané utkání s remízovým výsledkem. Z obou stran dnes bylo vidět vysoké nasazení, které však bohužel bylo doprovázeno na přírodní trávě spoustou nepřesností. Velkým pozitivem bylo, že i přes nepříznivý stav naši hráči věřili ve vítězství a ani s remízou se nechtěli spokojit.

Tým U16 vstoupil do Memoriálu V. Marečka remízamiTým U16 vstoupil do Memoriálu V. Marečka remízami
| 02.12.2019
Souhrn podzimní části sezóny U16Souhrn podzimní části sezóny U16
| 28.11.2019
Souhrn podzimní části sezóny U18Souhrn podzimní části sezóny U18
Brankář Radek Vítek je na stáži v anglickém SouthamptonuBrankář Radek Vítek je na stáži v anglickém Southamptonu
| 22.11.2019
Souhrn podzimní části sezóny U17Souhrn podzimní části sezóny U17
Souhrn podzimní části sezóny U19Souhrn podzimní části sezóny U19
| 21.11.2019
Na závěr podzimu hrály týmy U18 a U16 se SlováckemNa závěr podzimu hrály týmy U18 a U16 se Slováckem
| 10.11.2019
Dorostenci do 19 a 17 let prohráli v Hradci KrálovéDorostenci do 19 a 17 let prohráli v Hradci Králové