Zápas století 8.9.2019 14:00

Aktuality

Složení realizačních týmů Klubové akademie SK Sigma Olomouc

Složení realizačních týmů Klubové akademie SK Sigma Olomouc

24.07.2019 / B tým

Letní příprava dorosteneckých týmů je v plném proudu. Na začátku tohoto týdne se začaly připravovat na nadcházející sezónu i žákovská mužstva. Jaká jsou složení realizačních týmů klubové akademie?

Šéftrenér: Augustin Chromý

Sekretář mládeže: Michal Coufal

Trenér brankářů U19 – U16: Martin Vaniak

Fyzioterapeut U19 – U16: Vít Hartman

Kondiční trenér U19 – U16: Jiří Ostrý

U19

Hlavní trenér: Tomáš Janotka

Asistent trenéra: Tomáš Palinek

Vedoucí mužstva: Milan Cigánek

Masérka: Michaela Horáčková

U18

Hlavní trenér: Roman Sedláček

Asistent trenéra: Pavel Marek

Vedoucí mužstva: Petr Jureček

Masérka: Denisa Báčová

U17

Hlavní trenér: Jan Krajčovič

Asistent trenéra: Martin Banovec

Vedoucí mužstva: Milan Cigánek

Masérka: Michaela Horáčková

U16

Hlavní trenér: Michal Kalvach

Asistent trenéra: Pavel Tököly

Asistent trenéra: Marek Kachlík

Masérka: Denisa Báčová

U15

Hlavní trenér: David Čech

Asistent trenéra: Aleš Fryčák

U14

Hlavní trenér: Michal Kovář

Asistent trenéra: Michal Ponížil

U13

Hlavní trenér: Michal Hrubý

Asistent trenéra: Mojmír Fryčák

U12

Hlavní trenér: Tomáš Bilík

Asistent trenéra: Viktor Pilarčík

Trenér brankářů U12 – U10: Zbyněk Telíšek

Přípravky

Vedoucí trenér přípravek U11 – U6: Michal Hrubý

Trenér brankářů: Milan Klement

Atletický trenér: Aleš Prudil

U11

Trenéři: Jakub Zatloukal, Petr Skopal, Daniel Resler, Patrik Hustý

U10

Trenéři: Jindřich Daněk, Jan Adamík, Milan Copek, Lukáš Ďurda

U9

Trenéři: Martin Banovec, Jan Krčmár, Nicola Di Cuia, Richard Zrník, David Bernatík

U8

Trenéři: Roman Klimek, Zdeněk Šteiger, Patrik Synek, Marek Stojespal, Tomáš Dokoupil

U7

Trenéři: Zbyněk Telíšek, Ondřej Procházka, Nikolas Tilkeridis, Tomáš Palinek

Future tým

Trenér: Miroslav Recman

Pohybová školička

Instruktoři: Jan Morcinek, Petra Houdková, Karolína Jílková




B tým - další aktuality:

B-tým slaví druhou výhru v řaděB-tým slaví druhou výhru v řadě
| 17.08.2019
3. kolo: B-tým hraje v sobotu ve Znojmě3. kolo: B-tým hraje v sobotu ve Znojmě
| 16.08.2019
B-tým rozstřílel Slovácko vysoko 8:0B-tým rozstřílel Slovácko vysoko 8:0
| 11.08.2019
2. kolo: B-tým přivítá v neděli Slovácko2. kolo: B-tým přivítá v neděli Slovácko
| 09.08.2019
B-tým vstoupil do nového ročníku MSFL porážkou, nestačil na Frýdek-MístekB-tým vstoupil do nového ročníku MSFL porážkou, nestačil na Frýdek-Místek
| 03.08.2019
B-tým vstoupí v sobotu do nového ročníku MSFLB-tým vstoupí v sobotu do nového ročníku MSFL
| 01.08.2019
B-tým remizoval v generálce se ZnojmemB-tým remizoval v generálce se Znojmem
| 26.07.2019
Složení realizačních týmů Klubové akademie SK Sigma OlomoucSložení realizačních týmů Klubové akademie SK Sigma Olomouc
| 24.07.2019
B-tým zvítězil v KozlovicíchB-tým zvítězil v Kozlovicích
| 23.07.2019
B-tým remizoval v přípravě s OpavouB-tým remizoval v přípravě s Opavou
| 20.07.2019



OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná