Aktuality

Paráda! Sigmáci se kvalifikovali na závěrečný turnaj Ondrášovka Cupu

Paráda! Sigmáci se kvalifikovali na závěrečný turnaj Ondrášovka Cupu

24.10.2019 / Sportovní třídy

V tomto i v minulém týdnu se po celé republice konaly kvalifikační turnaje o účast na Ondrášovka Cupu. Kvalifikačních turnajů se již tradičně účastnily i naše přípravky od U8 po U11 a také žákovské týmy U12 a U13. Všechny naše ročníky se kvalifikovaly na finálové turnaje, které se konají na jaře v různých termínech pro jednotlivé ročníky. Řadíme se tak mezi nejlepší kluby v České republice, kterým se podařil úspěch všech ročníků přípravek i žáků v kvalifikaci.

„Vzhledem k tomu, že je do Ondrášovky Cupu přihlášeno více než 800 týmů z ČR, je již postup do finálového turnaje úspěchem. Finálové turnaje jsou velmi dobře obsazené a již teď se těšíme na los základních skupin v bojích o vítězství v turnaji,“ řekl trenér U10 Jindřich Daněk.

„Máme radost, že práce, kterou našim nejmenším hráčům věnujeme, se v jednotlivých kategoriích projevuje a můžeme tak pracovat na dalším fotbalovém rozvoji našich benjamínků," doplnil.

Bez ztráty bodu postoupil na finálový turnaj tým do 12 let. „Herně jsme všechny soupeře převyšovali a to i v utkáních, kde jsme nepodali nejlepší výkon. Nejlepším soupeřem nám byli kluci z HFK Olomouc, kteří proti nám chtěli hrát otevřený fotbal. Pozitivem bylo, že jsme se dokázali rychlostí hry prosadit i proti soupeřům, kteří hráli defenzivně,“ zhodnotil výkon svých svěřenců trenér Tomáš Bilík.

„Teď máme půl roku na to, abychom se připravili na finálový turnaj nejlepších týmů z České republiky a prezentovali se tam co nejlepší hrou i v těžší konkurenci,“ dodal.

Závěrečného turnaje se zúčastní i tým do 13 let, který postoupil z druhého místa. „Celý turnaj jsme dokázali dodržovat herní strategii, se kterou jsme se chtěli na turnaji prezentovat. Těší mě, že jsme v této konkurenci zvládli postoupit spolu se všemi přihlášenými týmy SK Sigma Olomouc na celorepublikové finále,“ ocenil úspěch šéftrenér přípravek a trenér U13 Michal Hrubý.
Sportovní třídy - další aktuality:

Žákovské týmy zakončily podzim výhramiŽákovské týmy zakončily podzim výhrami
| 12.11.2019
Žákovská mužstva dokráčela k vítězstvímŽákovská mužstva dokráčela k vítězstvím
| 28.10.2019
Paráda! Sigmáci se kvalifikovali na závěrečný turnaj Ondrášovka CupuParáda! Sigmáci se kvalifikovali na závěrečný turnaj Ondrášovka Cupu
| 24.10.2019
Žákovské týmy mají za sebou duely se slezskými soupeřiŽákovské týmy mají za sebou duely se slezskými soupeři
| 22.10.2019
Přípravky U11 a U9 vyhrály mezinárodní turnaj ve VítkovicíchPřípravky U11 a U9 vyhrály mezinárodní turnaj ve Vítkovicích
| 14.10.2019
Žákovská družstva si připsala další výhry Žákovská družstva si připsala další výhry
| 13.10.2019
Souhrn výsledků žákovských týmů z minulého týdneSouhrn výsledků žákovských týmů z minulého týdne
| 07.10.2019
Všechny žákovské týmy zvítězilyVšechny žákovské týmy zvítězily
| 30.09.2019
Jak se o víkendu dařilo žákovským týmům?Jak se o víkendu dařilo žákovským týmům?
| 23.09.2019
Jak se o víkendu dařilo žákovským týmům?Jak se o víkendu dařilo žákovským týmům?
| 16.09.2019OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná