B-tým veze ze Zlína bod za remízu 2:2

04.09.2020 / B tým

V rámci 5. kola Moravskoslezské fotbalové ligy cestovali hráči SK Sigma Olomouc B do Zlína. Sigma byla po celou dobu utkání lepším týmem. Přestože šla dvakrát do vedení zásluhou Zifčáka a Yunise, Zlín dokázal vždy rychle reagovat.

V prvním poločase měla míč více na kopačkách Sigma. Její zvýšená aktivita vyústila v první branku ve 32. minutě, když se střelou z hranice šestnáctky trefil k levé tyči Pavel Zifčák. Radost Sigmy však neměla dlouhého trvání. Po individuální akci Martineze byl pískán pokutový kop, v němž byl nekompromisní zlínský Patrik Slaměna. Ve 34. minutě tak bylo skóre srovnáno na 1:1.

Do druhé půle vstoupili aktivněji opět Hanáci a další gólová příležitost na sebe nenechala dlouho čekat. Grygar šikovně obešel zlínského krajního beka a poslal míč přímo před bránu ševců, kde čekal Jakub Yunis, kterému se ve skluzu podařilo míč dostat do sítě domácích - 2:1 pro Olomouc. Odpověď Zlína přišla záhy. V 54. minutě brankář Michal Reichl srazil centr od rohového praporku před Koláře, který zcela nepokryt pohotově zakončil mezi tři tyče. Sigma B si tak ze Zlína odvezla bod za remízu 2:2.

Příští utkání odehraje béčko Sigmy již ve středu 9. září v 16 hodin, kdy na hřišti v Markvartovicích změří síly s Baníkem Ostrava.

FC FASTAV Zlín B – SK Sigma Olomouc B  2:2 (1:1)

Branky: 34. Slaměna (pen.), 53. Kolář – 32. Zifčák, 50. Yunis.

Rozhodčí: Dudek – Kotala, Mrázek.

ŽK: Pafka – Grygar, Grečmal.

Zlín B: Rakovan – Pafka (71. Zahradník), Němeček (75. Uhřík), Kolář, Slovák – Hrdlička (Mýnek V.), Venený, Martinéz (90. Staněk), Slaměna, Nečas (71. Mlýnek M.) – Chwaszcz. Trenér: Jan Jelínek.

Sigma B: Reichl – Látal, David, Bednár, Galus M. – Grečmal (67. Baďura), Zmrzlý, Radič (63. Chytil), Grygar, Zifčák – Yunis. Trenér: Augustin Chromý.

Diváků: 155.

Béčko inkasovalo v závěru a prohrálo se SlováckemBéčko inkasovalo v závěru a prohrálo se Slováckem
| 11.10.2020
Béčko podlehlo Dolnímu BenešovuBéčko podlehlo Dolnímu Benešovu
| 05.10.2020
Nedělní zápas B-týmu proti Vyškovu odloženNedělní zápas B-týmu proti Vyškovu odložen
| 26.09.2020
Po první půli prohrával B-tým 0:3, s Vrchovinou nakonec bere bod Po první půli prohrával B-tým 0:3, s Vrchovinou nakonec bere bod
| 19.09.2020
B-tým porazil Hlučín. Prosadili se Šíp a RadičB-tým porazil Hlučín. Prosadili se Šíp a Radič
| 13.09.2020
Ondřej Hapal podepsal novou dvouletou smlouvuOndřej Hapal podepsal novou dvouletou smlouvu
| 11.09.2020
B-tým: Góly Radiče a Yunise na výhru v Ostravě nestačilyB-tým: Góly Radiče a Yunise na výhru v Ostravě nestačily
| 09.09.2020
B-tým veze ze Zlína bod za remízu 2:2B-tým veze ze Zlína bod za remízu 2:2
| 04.09.2020
B-tým nestačil v domácím prostředí na RosiceB-tým nestačil v domácím prostředí na Rosice