Béčko zvítězilo v Šumperku

05.06.2020 / B tým

B-tým v dnešním přátelském utkání zvítězil nad Šumperkem 5:0. Do vedení poslal béčko těsně před koncem prvního poločasu Ondřej Hapal. Další branky přidali v druhém poločase postupně Langer, Beňa, Malacka a Šidlík. Do druhého zápasu po návratu po zranění dnes nastoupil Martin Nešpor, který strávil na hřišti 60. minut.

FK Šumperk – SK Sigma Olomouc B 0:5 (0:1)

Branky: 45. Hapal, 62. Langer, 76. Beňa, 78. Malacka, 86. Šidlík.

Sestava: Trefil (45. Obzina) – Twardzik (45. David), Pavelka (45. Grečmal), Bednár, Galus M. (70. Beňa) – Vybíral (45. Malacka), Grygar (45. Zedníček), Spáčil (45. Hausknecht), Hapal (45. Fiala), Šíp (60. Langer) – Nešpor (60. Šidlík). Trenér: Chromý.

Zpět v tréninku je i béčkoZpět v tréninku je i béčko
| 08.07.2020
B-tým si poradil s HolicíB-tým si poradil s Holicí
| 16.06.2020
Další výhra v přípravě. B-tým porazil UničovDalší výhra v přípravě. B-tým porazil Uničov
| 13.06.2020
Béčko zvítězilo v ŠumperkuBéčko zvítězilo v Šumperku
| 05.06.2020
B-tým porazil Přerov 3:0. Po zranění nastoupil NešporB-tým porazil Přerov 3:0. Po zranění nastoupil Nešpor
| 02.06.2020
Béčko v přípravném utkání porazilo HFKBéčko v přípravném utkání porazilo HFK
| 25.05.2020
Trenér Chromý: Doba je teď složitá. Kontakt s hráči mi chybíTrenér Chromý: Doba je teď složitá. Kontakt s hráči mi chybí
| 29.04.2020
B-tým vstoupil do jara porážkou, v Rosicích prohrál 1:3B-tým vstoupil do jara porážkou, v Rosicích prohrál 1:3
| 07.03.2020
Trenér B-týmu Chromý po přípravě: Liga bude náročnějšíTrenér B-týmu Chromý po přípravě: Liga bude náročnější