Dorostence čekají poslední zápasy letní přípravy

06.08.2020 / SCM

Další kolo přípravných zápasů mají za sebou dorostenecká družstva SK Sigma Olomouc.

Týmy do 19 a 17 let se na hřišti v Holici utkaly s Chrudimí, proti které si oba naše celky připsaly vysoká vítězství.

Poslední utkání v rámci letní přípravy sehraje devatenáctka i sedmnáctka Sigmy v sobotu 8. srpna v Řepčíně, kde přivítá Hradec Králové. Generálku před startem ligy začne tým U19 v 11 hodin a tým U17 ve 13 hodin.

Dorostenci do 16 let v předposledním zápase letního přípravného období nastoupili proti pražské Spartě. S Pražany uhráli remízu 2:2 po trefách Táborského a Špangra.

V neděli 9. srpna má tým U16 na programu poslední utkání před zahájením nové sezóny. V něm naši fotbalisté pocestují do Hradce Králové. Utkání bude mít výkop ve 13 hodin. Od 11 hodin se na půdě Hradce představí také sigmácká osmnáctka.

SK Sigma Olomouc U19 - MFK Chrudim U19  8:0 (4:0)

Branky: 12. Galus, 24. Raclavský, 25. Nízký, 35. Slavíček, 48. Nováček, 75. a 80. Hadaš, 77. Waclawik.

Sestava 1. poločas: Stoppen - Vítek F. (30. Waclawik), Vítek A., Coufal, Slavíček - Vybíral, Vymětalík, Nízký - Raclavský, Galus, Špatný.

Sestava 2. poločas: Stoppen - Coufal (60. Vítek A.), Sklenář, Judas - Slavíček (60. Vítek F.), Nováček, Fabiánek, Waclawik - Vyhlídal, Kašpárek, Hadaš.

SK Sigma Olomouc U17 - MFK Chrudim U17  10:0 (2:0)

Branky: 3x Michl, 2x Mikulenka, Čermák, Trefil, Vaněk, Zbožínek, Kalvoda.

Sestava 1.poločas: Koutný - Trefil J., Dohnálek, Cubo, Hapal Š. - Páleník, Zelinka, Slatinský, Cahel, Čermák - Žajgla.

Sestava 2.poločas: Koutný (74. Vajda) - Janyška, Zbožínek, Strnad, Stašák - Skalský, Mikulenka, Studený, Kalvoda, Vaněk - Michl.

Hodnocení trenéra: Soupeř z české ligy v úvodu předváděl vyrovnanou hru. S postupem času jsme přebírali tempo hry a vytvářeli si šance. Konečné skóre se zastavilo na 10 brankách v soupeřově síti. O víkendu sehrajeme poslední přípravný zápas proti Hradci.

AC Sparta Praha U16 - SK Sigma Olomouc U16  2:2 (1:1)

Branky: 30. Táborský, 74. Špangr.

Sestava: Král - Táborský (65. Novotný), Procházka (65. Strnisko), Šembera, Stryk (65. Petráš) - Uriča (55. Špangr), Nguyen (46. Jalovičor), Vaculík (65. Knebl), Chudoba (65. Řezníček), Foukal (46. Proniuk) - Mokrovics (75. Uriča).

Hodnocení trenéra: Zápasy na Spartě jsou pro nás vždy dobrým porovnáním se špičkovým českým klubem a pro hráče testem odolnosti a zvládání nervozity. Kluci se utkali s velmi vyspělým soupeřem, jak po fotbalové, tak i taktické stránce. Celý průběh utkání byl v poli i na šance vyrovnaný a remíza je ve finále asi spravedlivá.

Dorostenci do 18 a 16 let brali body proti ZnojmuDorostenci do 18 a 16 let brali body proti Znojmu
| 21.09.2020
Utkání U19 a U17 odloženaUtkání U19 a U17 odložena
| 18.09.2020
Obrat v posledních minutách a U16 má další výhru!Obrat v posledních minutách a U16 má další výhru!
| 14.09.2020
U18 deklasovala Třinec 7:1. Seehof vstřelil 4 branky!U18 deklasovala Třinec 7:1. Seehof vstřelil 4 branky!
| 13.09.2020
Sedmnáctka zvítězila na Spartě a dere se na čelní pozice tabulkySedmnáctka zvítězila na Spartě a dere se na čelní pozice tabulky
| 12.09.2020
Devatenáctka nestačila na SpartuDevatenáctka nestačila na Spartu
U16 poprvé v sezóně ztratila body, těsně prohrála v JihlavěU16 poprvé v sezóně ztratila body, těsně prohrála v Jihlavě
| 06.09.2020
U18 přišla o vítězství v Jihlavě v závěru utkáníU18 přišla o vítězství v Jihlavě v závěru utkání
| 05.09.2020
U18 a U16 pokračují v dobrých výkonech a drží první místaU18 a U16 pokračují v dobrých výkonech a drží první místa
| 31.08.2020
9 branek v sítí Karviné a druhá výhra U17 v tomto týdnu9 branek v sítí Karviné a druhá výhra U17 v tomto týdnu