Aktuality

Informace pro permanentkáře

Informace pro permanentkáře

09.06.2020 / A tým

Na základě rozhodnutí státních orgánů je od 8. června povolena účast nejvýše 500 osob na sportovních akcích. Dochází tedy k navýšení o 200 osob oproti nařízení s platností do 8. června. Jak již Sigma deklarovala, 200 volných míst na stadionu obsadí vylosovanými permanentkáři. Účast 500 osob na stadionu je povolena do 22. června. Od tohoto data pak bude umožněna účast dokonce 1 000 osob.

Ještě v neděli při zápase s Baníkem Ostrava fungoval režim s účastí maximálně 300 osob na stadionu včetně hráčů, realizačních týmů a lidí spojených s organizací utkání. Klub zároveň umožnil přítomnost dohromady 50 fanoušků z „kotle na Tribuně Karla Brücknera“ a fanouškovské skupiny z jižní tribuny. Tento model zůstane v následujících dvou domácích zápasech zachován pouze s tou změnou, že ke stávajícímu počtu 300 osob se bude moci zápasů zúčastnit 200 permanentkářů.

Výběr permanentkářů na domácí zápas proti Plzni (liga) a Liberci (pohár) vzešel z losu, který včera provedl brankář A-týmu Aleš Mandous. Vylosovaní permanentkáři na zápas s Plzní již nebyli zařazeni do losu na zápas s Libercem. V případě vylosování dětské permanentky může dítě doprovodit jeden rodič. Ten však musí být držitelem platné permanentky. Aktuálně telefonicky kontaktujeme všechny vylosované permanentkáře na zápas s Plzní. Pokud někdo z nich účast na zápase odmítne, bude jeho místo nabídnuto náhradníkovi. Vylosované permanentkáře na pohárový zápas s Libercem začneme kontaktovat ve čtvrtek.

Informace k domácím zápasům po 22. červnu, kdy bude navýšen počet osob na sportovních akcích na 1 000, přineseme v následujících dnech.

Informace pro vylosované permanentkáře

Pro vylosované permanentkáře bude na utkání s Viktorií Plzeň určen vchod číslo 2 západní (hlavní) tribuny. Průchod přes tento vchod proběhne na základě jmenného seznamu. Každý z vylosovaných permanetkářů předloží pořadateli svou permanentku, jméno na permanentce musí souhlasit se jménem na seznamu.

Pro tyto permanentkáře budou vyčleněny sektory B a C. Nošení roušek na tribuně není nutné, prosíme ale všechny permanentkáře, aby se usadili s rozestupem minimálně jedné sedačky. Permanentkářům bude k dispozici občerstvení v ochozech hlavní tribuny.

Všichni držitelé zakoupených permanentek budou kompenzováni

Bez ohledu na to, zda se některý z permanentkářů zúčastní jednoho nebo více utkání po koronavirové pauze, budou všichni držitelé zakoupených permanentních vstupenek kompenzováni. Platnost jejich permanentek se prodlouží do další sezóny o počet zápasů, který byl ve stávající sezóně odehrán v omezeném režimu. Do tohoto počtu budou započítány domácí zápasy základní části, nadstavbové části a semifinále MOL Cupu. Jakmile vyprší platnost prodloužených permanentek v příští sezóně, budou mít permanentkáři možnost zakoupit si novou permanentku na sezónu 2020/2021. Cena této permanentky bude ponížena o slevu za obnovu a počet kompenzovaných utkání.


dsc08436.jpg

A tým - další aktuality:

Utkání s Opavou a Zlínem odehraje Sigma předposlední červencový týdenUtkání s Opavou a Zlínem odehraje Sigma předposlední červencový týden
| 07.07.2020
Sobotní zápasy Skupiny o záchranu jsou odloženySobotní zápasy Skupiny o záchranu jsou odloženy
| 02.07.2020
Kádr A-týmu doznal změn. Smlouvy prodloužili Zahradníček a ZmrzlýKádr A-týmu doznal změn. Smlouvy prodloužili Zahradníček a Zmrzlý
| 01.07.2020
Miloš Buchta nejstarším hráčem Sigmy, osmým mezi ligovými brankářiMiloš Buchta nejstarším hráčem Sigmy, osmým mezi ligovými brankáři
| 01.07.2020
Týmu chci pomoci na hřišti i mimo něj, řekl HubníkTýmu chci pomoci na hřišti i mimo něj, řekl Hubník
| 29.06.2020
Roman Hubník se vrací do Sigmy. Podepsal smlouvu na 2 rokyRoman Hubník se vrací do Sigmy. Podepsal smlouvu na 2 roky
| 29.06.2020
Buchta: Rozloučit se vítězstvím bylo to nejlepší Buchta: Rozloučit se vítězstvím bylo to nejlepší
| 28.06.2020
Daněk: Byl jsem trochu nervózní, ale se svým výkonem jsem spokojenýDaněk: Byl jsem trochu nervózní, ale se svým výkonem jsem spokojený
| 28.06.2020
Sigma zabrala a porazila Karvinou 3:1Sigma zabrala a porazila Karvinou 3:1
| 28.06.2020
3. kolo nadstavby: Sigma hraje doma s Karvinou3. kolo nadstavby: Sigma hraje doma s Karvinou
| 26.06.2020OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná