Osmnáctka porazila Hlučín. Vítěznou branku vstřelil Smolka

11.10.2020 / SCM

Osmnáctka v dnešním utkání Moravskoslezské dorostenecké ligy porazila Hlučín 1:0. O jedinou branku domácích se postaral v 69. minutě obránce Štěpán Smolka. Svěřenci trenéra Sedláčka zůstávají na prvním místě tabulky.

„Po celý zápas jsme měli jasnou převahu. Bohužel jsme v prvním poločase hráli pomalu, bez důrazu a hlavně nám chyběla přesná finální přihrávka. Ve druhém poločase jsme hráli rychleji, zvýšili agresivitu a zaslouženě zvítězili,“ řekl po utkání trenér Roman Sedláček.

SK Sigma Olomouc U18 – FC Hlučín U19 1:0 (0:0)

Branka: 69. Smolka. Rozhodčí: Zaoral – Mrázek, Janáček. ŽK: Nízký.

Sestava: Vitásek – Vítek F. (46. Paar), Černý, Judas, Smolka – Skopal, Opatřil (46. Saňák), Nízký – Hřivnáč (63. Špangr), Seehof, Koláček (63. Hapal Š.). Trenér: Roman Sedláček.

Šestnáctka před pauzou potvrdila první místo, porazila HlučínŠestnáctka před pauzou potvrdila první místo, porazila Hlučín
| 12.10.2020
Osmnáctka porazila Hlučín. Vítěznou branku vstřelil SmolkaOsmnáctka porazila Hlučín. Vítěznou branku vstřelil Smolka
| 11.10.2020
Šestnáctka nastřílela Líšni 4 branky a upevnila si vedení v tabulceŠestnáctka nastřílela Líšni 4 branky a upevnila si vedení v tabulce
| 04.10.2020
Sedmnáctka remizovala doma s PlzníSedmnáctka remizovala doma s Plzní
| 03.10.2020
Osmnáctka poprvé v sezóně prohrála. Nestačila na LíšeňOsmnáctka poprvé v sezóně prohrála. Nestačila na Líšeň
Druhá výhra v řadě pro U19. Proti Plzni rozhodl GalusDruhá výhra v řadě pro U19. Proti Plzni rozhodl Galus
Ligu vede i U18. Ta zvítězila nad OpavouLigu vede i U18. Ta zvítězila nad Opavou
| 28.09.2020
U16 porazila Opavu a drží se na čele MSDLU16 porazila Opavu a drží se na čele MSDL
Sedmnáctka má další výhru a je druhá v tabulceSedmnáctka má další výhru a je druhá v tabulce
| 27.09.2020
Díky dvěma brankám v závěru veze U19 výhru z BoleslaviDíky dvěma brankám v závěru veze U19 výhru z Boleslavi