Druhá výhra v přípravě. Béčko porazilo Šumperk

14.07.2020 / B tým

V dnešním přátelském utkání zvítězilo béčko nad Šumperkem 4:0. Olomoučtí mladíci šli do vedení už ve 2. minutě, kdy se prosadil ve vápně útočník Rostislav Baďura. Další branky padaly až ve druhé půli. V 61. a 76. minutě dvakrát skóroval Jiří Spáčil, konečné skóre 4:0 stanovil Miloš Šidlík.

Dalším soupeřem béčka v letní přípravě budou Kozlovice. Utkání se odehraje v sobotu od 16:00 na hřišti v Kozlovicích.

SK Sigma Olomouc B – FK Šumperk 4:0 (1:0)

Branky: 2. Baďura, 61. a 76. Spáčil, 78. Šidlík.

1. poločas: Gröger  – Grečmal, David, Pavelka, Galus M. – Vybíral, Langer, Grygar, Hausknecht, Beňa – Baďura.

2. poločas: Obzina – Twardzik, Bednár, David (60. Diblík), Galus M. (60. Pavelka) – Grečmal (73. Vybíral), Hapal O., Spáčil, Grygar (60. Hausknecht), Malacka – Šidlík.

Sestřih

Béčku Sigmy vstup do sezóny nevyšel. Frýdku-Místku podlehlo 0:2Béčku Sigmy vstup do sezóny nevyšel. Frýdku-Místku podlehlo 0:2
| 08.08.2020
Souhrn letní přípravy B-týmuSouhrn letní přípravy B-týmu
| 07.08.2020
B-tým odehraje první mistrovské utkání na Andrově stadionuB-tým odehraje první mistrovské utkání na Andrově stadionu
| 06.08.2020
V generálce na MSFL béčko Sigmy remizovalo s Ústím nad OrlicíV generálce na MSFL béčko Sigmy remizovalo s Ústím nad Orlicí
| 01.08.2020
První prohra v přípravě. Béčko nestačilo na TřinecPrvní prohra v přípravě. Béčko nestačilo na Třinec
| 29.07.2020
Béčko si poradilo s Rýmařovem. Baďura vstřelil hattrickBéčko si poradilo s Rýmařovem. Baďura vstřelil hattrick
| 25.07.2020
B-tým sbírá v přípravě vítězství. Tentokrát porazil PřerovB-tým sbírá v přípravě vítězství. Tentokrát porazil Přerov
| 21.07.2020
B-tým zvítězil v KozlovicíchB-tým zvítězil v Kozlovicích
| 18.07.2020
Los MSFL: B-tým čeká první kolo ve Frýdku, doma poté s UničovemLos MSFL: B-tým čeká první kolo ve Frýdku, doma poté s Uničovem
| 15.07.2020
Druhá výhra v přípravě. Béčko porazilo ŠumperkDruhá výhra v přípravě. Béčko porazilo Šumperk