Ženy doma prohrály s FC Praha

14.09.2020 / Ostatní

Ani ve druhém zápase 2. ligy se nepodařilo našemu ženskému týmu zvítězit. Našlápnuto přitom neměl vůbec špatně, když šel ve 4. minutě do vedení díky Čislinské. Pak se pražským hráčkám povedl obrat a třemi brankami zvrátily vývoj zápasu ve svůj prospěch. V 77. minutě ještě snížila střídající Tanenbergerová, olomoucké hráčky se ale do konce zápasu vyrovnání nedočkaly a prohrály tak s FC Praha 2:3.

Ve 3. kole 2. ligy čeká naše hráčky dlouhá cesta do Teplic. Tam nastoupí 20. 9. v 13:00.

SK Sigma Olomouc W – FC Praha W 2:3 (1:2)

Branky: 4. Čislinská, 77. Tanenbergerová – 25. Machutková, 32. Kozlíková, 53. Hniličková.

Sestava: Navrátilová D. – Gnipová (36. Maříková), Kočišová (36. Tanenbergerová), Makošová, Holcová, Navrátilová V., Vykopalová (53. Zbořilová), Brudná, Čislinská (53. Pěrůšková), Štajgrová (66. Janků), Muláková. Trenér: Vlastimil Zeman.