B-tým zvítězil v Kozlovicích

18.07.2020 / B tým

K dalšímu přípravnému zápasu cestovalo béčko do Kozlovic, které porazilo jednoznačně 4:0. Vedení 2:0 do poločasu zajistil sigmákům Martin Malacka. Ve druhém poločase přidali branky ještě Miloš Šidlík a Štěpán Langer.

FK Kozlovice – SK Sigma Olomouc B 0:4 (0:2)

Branky: 6. a 31. Malacka, 55. Šidlík, 69. Langer.

1. poločas: Gröger – Diblík, David, Neuer, Galus M. – Grečmal, Spáčil, Grygar, Langer, Malacka (39. Vybíral) – Baďura.

2. poločas: Kubica – Twardzik, David (60. Kotouč), Pavelka, Galus M. (75. Grečmal) – Vybíral (69. Grygar), Hausknecht, Langer, Hapal, Beňa – Šidlík.

Béčko inkasovalo v závěru a prohrálo se SlováckemBéčko inkasovalo v závěru a prohrálo se Slováckem
| 11.10.2020
Béčko podlehlo Dolnímu BenešovuBéčko podlehlo Dolnímu Benešovu
| 05.10.2020
Nedělní zápas B-týmu proti Vyškovu odloženNedělní zápas B-týmu proti Vyškovu odložen
| 26.09.2020
Po první půli prohrával B-tým 0:3, s Vrchovinou nakonec bere bod Po první půli prohrával B-tým 0:3, s Vrchovinou nakonec bere bod
| 19.09.2020
B-tým porazil Hlučín. Prosadili se Šíp a RadičB-tým porazil Hlučín. Prosadili se Šíp a Radič
| 13.09.2020
Ondřej Hapal podepsal novou dvouletou smlouvuOndřej Hapal podepsal novou dvouletou smlouvu
| 11.09.2020
B-tým: Góly Radiče a Yunise na výhru v Ostravě nestačilyB-tým: Góly Radiče a Yunise na výhru v Ostravě nestačily
| 09.09.2020
B-tým veze ze Zlína bod za remízu 2:2B-tým veze ze Zlína bod za remízu 2:2
| 04.09.2020
B-tým nestačil v domácím prostředí na RosiceB-tým nestačil v domácím prostředí na Rosice