Fortuna slaví 30 let! Máme pro vás olomoucké dresy!

20.11.2020 / A tým

Všichni bychom si přáli vidět vyprodaný Andrův stadion. Slyšet chorály z narvaných tribun. Současná doba tomu ale nepřeje, a tak je ideální chvíle podpořit Sigmu jinak! Obléknout náš nový dres a fandit z domova. Chtěli byste jeden takový?

Není nic jednoduššího, než ho získat od Fortuny! Generální partner ligy slaví 30. narozeniny a v rámci oslav si připravil pro nové sázkaře dresy Sigmy!

„Jsme rádi, že se FORTUNA:LIGA mohla opět rozběhnout, i když bohužel bez divácké podpory na stadionech. Pro nás ve Fortuně jsou fanoušci na prvním místě, a proto jsme se rozhodli je odměnit novým dresem jejich oblíbenců. Jedná se tím pádem i o podporu klubu jako takového,“ řekl marketingový manažer Fortuny Marek Janoušek.

JAK NOVÝ DRES ZÍSKAT?

Přijďte si pro něj na ifortuna.cz. Stačí se zaregistrovat a vybrat si vstupní bonus „Dresy pro nováčky“. Poté jen splňte jeho podmínky a můžete se těšit na nový dres.

Upřesnění termínů: S Baníkem opět v pátek, před Vánoci proti JablonciUpřesnění termínů: S Baníkem opět v pátek, před Vánoci proti Jablonci
| 29.11.2020
Nešpor: Gól v poslední minutě? Štve mě to, ale život jde dálNešpor: Gól v poslední minutě? Štve mě to, ale život jde dál
| 27.11.2020
Hanáci nezvládli závěr a vezou jen bod. Sigma remizovala s Pardubicemi 1:1Hanáci nezvládli závěr a vezou jen bod. Sigma remizovala s Pardubicemi 1:1
České dráhy novým partnerem SK Sigma Olomouc!České dráhy novým partnerem SK Sigma Olomouc!
9. kolo: Udrží se Sigma v první trojce? V pátek hraje proti Pardubicím9. kolo: Udrží se Sigma v první trojce? V pátek hraje proti Pardubicím
| 26.11.2020
Upřesnění 10. - 12. kola FORTUNA:LIGYUpřesnění 10. - 12. kola FORTUNA:LIGY
| 24.11.2020
Šimon Falta vyrovnal v počtu zápasů Hapala a KerbraŠimon Falta vyrovnal v počtu zápasů Hapala a Kerbra
| 23.11.2020
Aleš Mandous se zařazuje mezi nejlepší brankáře v historii klubuAleš Mandous se zařazuje mezi nejlepší brankáře v historii klubu
Sigma stále zažívá jeden z nejlepších ligových úvodůSigma stále zažívá jeden z nejlepších ligových úvodů
Mandous: Pomohl mi hned první zákrok. Po něm jsem se chytilMandous: Pomohl mi hned první zákrok. Po něm jsem se chytil