První výhra v sezóně. U19 zvítězila v Opavě

22.08.2020 / SCM

Devatenáctka zvítězila v rámci 1. Celostátní dorostenecké ligy v Opavě 3:0. „Po bodové ztrátě v minulém kole jsme si dnes dali jako jasný cíl přivést všechny tři body. Po rozpačitých úvodních 25 minutách jsme začali ovládat hru, vytvářet si šance a hlavně jsme se dostali do vedení, které nás uklidnilo. Od té doby jsme měli utkání pod kontrolou. Škoda jen nedohraní dalších akcí v druhém poločase do dalších branek. Defenzíva mužstva pracovala dnes spolehlivě, za což byla odměněna čistým kontem,“ uvedl trenér Tomáš Janotka.

V dalším kole U19 přivítá na domácím hřišti Karvinou. Hrát se bude 29. 8. od 11:00 na stadionu v Holici.

SFC Opava U19 – SK Sigma Olomouc U19 0:3 (0:2)

Branky: 36. Raclavský, 39. Vyhlídal, 49. Galus L.

Sestava: Stoppen - Waclawik (81. Černý), Sklenář, Coufal, Slavíček (70. Judas) - Nováček, Fabiánek, Vymětalík (57. Nízký F.) - Raclavský (57. Koláček), Galus L. (70. Vítek F.), Vyhlídal. Trenér: Tomáš Janotka.

Šestnáctka před pauzou potvrdila první místo, porazila HlučínŠestnáctka před pauzou potvrdila první místo, porazila Hlučín
| 12.10.2020
Osmnáctka porazila Hlučín. Vítěznou branku vstřelil SmolkaOsmnáctka porazila Hlučín. Vítěznou branku vstřelil Smolka
| 11.10.2020
Šestnáctka nastřílela Líšni 4 branky a upevnila si vedení v tabulceŠestnáctka nastřílela Líšni 4 branky a upevnila si vedení v tabulce
| 04.10.2020
Sedmnáctka remizovala doma s PlzníSedmnáctka remizovala doma s Plzní
| 03.10.2020
Osmnáctka poprvé v sezóně prohrála. Nestačila na LíšeňOsmnáctka poprvé v sezóně prohrála. Nestačila na Líšeň
Druhá výhra v řadě pro U19. Proti Plzni rozhodl GalusDruhá výhra v řadě pro U19. Proti Plzni rozhodl Galus
Ligu vede i U18. Ta zvítězila nad OpavouLigu vede i U18. Ta zvítězila nad Opavou
| 28.09.2020
U16 porazila Opavu a drží se na čele MSDLU16 porazila Opavu a drží se na čele MSDL
Sedmnáctka má další výhru a je druhá v tabulceSedmnáctka má další výhru a je druhá v tabulce
| 27.09.2020
Díky dvěma brankám v závěru veze U19 výhru z BoleslaviDíky dvěma brankám v závěru veze U19 výhru z Boleslavi