Aktuality

Zapoj se do Modrobílého kvízu a vyhraj mobilní telefon!

Zapoj se do Modrobílého kvízu a vyhraj mobilní telefon!

25.03.2020 / Ostatní

Díky opatřením Vlády ČR vůči šíření koronaviru musíme trávit co nejvíce času ve svých domovech, a tak se pojďme společně zabavit! Zavzpomínejme na okamžiky, kdy nám Sigma vyčarovala úsměv na tváři a umožnila nám prožít okamžiky radosti. Co vás napadá? Ano, byly to nezapomenutelné chvíle v evropských pohárech. Nejen, že zavzpomínáme, dokonce si u toho i zasoutěžíme! Připravili jsme totiž pro vás Modrobílý kvíz na téma Sigma v evropských pohárech.

Jak bude celá soutěž probíhat?

Po dobu jednoho týdne (od 26. 3. do 1. 4.) vám položíme každý den jednu otázku, celkově jich tedy bude sedm. Otázky se dozvíte vždy v tomto článku u číslic 1 až 7 v dolní části článku. Otázky budeme také zveřejňovat v rychlé zprávě na domovské stránce našeho webu, a také na klubových profilech na sociálních sítích Facebook, Twitter a Instagram.

Na sociálních sítích prosím nepište své odpovědi do komentářů pod příspěvky, zasílejte je na e-mailovou adresu redakce@sigmafotbal.cz. Do předmětu emailu vždy uveďte „Modrobílý kvíz 1, 2, 3..." podle čísla kola, které bude v daném dnu probíhat. To samé platí i pro čtenáře webu.

Vyhrává pouze ten, kdo odpoví správně na všech sedm otázek. V případě, že bude více potenciálních výherců, kteří odpověděli na všechny otázky správně, o výherci rozhodne los. Losování provede vybraný hráč našeho A-týmu.

Jakou odměnu získá vítěz?

Mobilní telefon Honor 7A darovaný společností BPS Mobil.

Jdete do toho s námi? Dokráčíte na pomyslný vrchol Modrobílého kvízu? Začínáme ve čtvrtek 26. března!

Otázky Modrobílého kvízu

  1.  26. března | Ze které země pochází nejvíce soupeřů Sigmy v evropských pohárech? Uveď zemi i všechny kluby. Správná odpověď: Španělsko – Real Madrid, Mallorca, Zaragoza, Celta Vigo, Sevilla
  2.  27. března | Uveď jméno prvního pohárového střelce Sigmy Olomouc i soupeře, proti němuž skóroval. Správná odpověď: Miroslav Mlejnek proti IFK Göteborg.
  3.  28. března | Proti kterému soupeři hrála Sigma Olomouc v pohárech hned dvakrát? Uveď soupeře, soutěž i výsledky, kterými zápasy skončily. Správná odpověď: Hamburger SV. V Poháru UEFA 1991/92. Zápasy skončily výhrami Sigmy 2:1 a 4:1. V Intertoto Cupu 2005 dvakrát vyhrál německý tým (1:0 a 3:0).
  4.  29. března | Nejvyšší výhry v Poháru UEFA dosáhla Sigma Olomouc nad Fenerbahce Istanbul 7:1. Do střelecké listiny se zapsalo hned 6 hráčů. Který z nich dal v utkání dva góly? 
  5.  30. března |
  6.  31. března |
  7.     1. dubna |

kvi-z-schody.jpg
kvi-z-ota-zka.png
kvi-z-ota-zka-1.png
kvi-z-ota-zka-2.png
kvi-z-ota-zka-3.png

Další aktuality
OLTV.cz
Hanackyvecernik.cz
Rádio Haná