Béčko si poradilo s Rýmařovem. Baďura vstřelil hattrick

25.07.2020 / B tým

B-tým SK Sigma Olomouc si v dnešním přátelském utkání poradil s divizním Rýmařovem v poměru 7:2. Hattrickem se blýskl útočník Rostislav Baďura, dvě branky přidal Miloš Šidlík a po jedné brance se zapsali do listiny střelců Ondřej Hapal a Adam Bednár. Vysoké vedení domácích v závěru Rýmařov korigoval dvěma brankami na konečný stav 7:2.

Další přípravné utkání odehraje B-tým ve středu 29. července na hřišti druholigového Třince.

SK Sigma Olomouc B – SK Jiskra Rýmařov 7:2 (3:0)

Branky: 3. z pen., 48. a 63. Baďura, 5. a 89. Šidlík, 13. Hapal, 70. Bednár – 88. Jeřábek, 90. z pen. Furik.

1. poločas: Trefil – Diblík, Kotouč, David, Galus M. – Vybíral, Hausknecht, Spáčil, Hapal O., Šidlík – Baďura.

2. poločas: Obzina – Twardzik, Pavelka, Neuer, Bednár – Vybíral (76. Šidlík), Grygar, Hausknecht, Hapal O., Grečmal – Baďura (64. Fiala). Trenér: Augustin Chromý.

Sestřih

B-tým odehraje první mistrovské utkání na Andrově stadionuB-tým odehraje první mistrovské utkání na Andrově stadionu
| 06.08.2020
V generálce na MSFL béčko Sigmy remizovalo s Ústím nad OrlicíV generálce na MSFL béčko Sigmy remizovalo s Ústím nad Orlicí
| 01.08.2020
První prohra v přípravě. Béčko nestačilo na TřinecPrvní prohra v přípravě. Béčko nestačilo na Třinec
| 29.07.2020
Béčko si poradilo s Rýmařovem. Baďura vstřelil hattrickBéčko si poradilo s Rýmařovem. Baďura vstřelil hattrick
| 25.07.2020
B-tým sbírá v přípravě vítězství. Tentokrát porazil PřerovB-tým sbírá v přípravě vítězství. Tentokrát porazil Přerov
| 21.07.2020
B-tým zvítězil v KozlovicíchB-tým zvítězil v Kozlovicích
| 18.07.2020
Los MSFL: B-tým čeká první kolo ve Frýdku, doma poté s UničovemLos MSFL: B-tým čeká první kolo ve Frýdku, doma poté s Uničovem
| 15.07.2020
Druhá výhra v přípravě. Béčko porazilo ŠumperkDruhá výhra v přípravě. Béčko porazilo Šumperk
| 14.07.2020
Béčko začalo letní přípravu remízou s OpavouBéčko začalo letní přípravu remízou s Opavou