Také Sigma U18 se utkala s polskou Legií

27.01.2020 / SCM

Také celek SK Sigma do 18 let se v rámci přípravného období střetl s týmem Legia Varšava. Svěřenci trenéra Romana Sedláčka s polskými fotbalisty prohráli jen těsně 0:1.

K dalšímu přípravnému utkání vyjíždí mladí dorostenci ve středu 29. ledna, kdy se od 17:30 utkají s FK Šumperk.

Sigma Olomouc U18 – Legia Varšava U18  0:1 (0:1)

Sestava: Stoppen – Vítek F., Chudý, Bílý, Hrdlička (70. Strnad), Raclavský (65. Vaněk), Vybíral P., Fabiánek (46. Judas), Saňák (29. Blaho), Kašpárek, Špatný.

Hodnocení trenéra Sedláčka: Zápas proti Legii Varšava se hrál ve velkém tempu. Soupeř hrál aktivně, přímočaře s velkou agresivitou. Ve všech těchto parametrech jsme se dokázali vyrovnat, bohužel o utkání rozhodla branka v náš neprospěch.

Sestřih utkání

Fotogalerie

Osmnáctka vstoupila do letní přípravyOsmnáctka vstoupila do letní přípravy
| 10.07.2020
Janotka a Krajčovič nově asistenty u repre. Je to čest, shodují seJanotka a Krajčovič nově asistenty u repre. Je to čest, shodují se
U19 hrála první zápas letní přípravy. Nestačila na ChoceňU19 hrála první zápas letní přípravy. Nestačila na Choceň
| 09.07.2020
Devatenáctka zahájila letní přípravuDevatenáctka zahájila letní přípravu
| 07.07.2020
U19 dvakrát porazila HoliciU19 dvakrát porazila Holici
| 11.06.2020
Tým U19 porazil Pardubice. O výhře rozhodl v druhé půliTým U19 porazil Pardubice. O výhře rozhodl v druhé půli
| 06.06.2020
Dorostenci zpět v zápasovém režimuDorostenci zpět v zápasovém režimu
| 04.06.2020
U19 dnes odehrála se širším kádrem 3 přípravná utkáníU19 dnes odehrála se širším kádrem 3 přípravná utkání