Ženy prohrály s dorostem Haňovic, dorostenky vyhrály v Žilině

27.07.2020 / Ostatní

Ženy se v přípravě utkaly s dorosteneckým týmem Haňovic, se kterým prohrály 2:6. Dorostenky získaly cennou výhru v Žilině, kde zvítězily 2:1.

SK Sigma Olomouc W - Sokol Haňovice U19 2:6 (1:2)

Branky: 32. Skupinová, 87. Makošová z pen.

Sestava: Bednaříková - Makošová, Kočišová, Koudelková - Houdková, Holcová (C), Tanenbergerová, Skupinová, Vykopalová - Čislinská, Navrátilová.

Střídaly: Gnipová, Zahradníčková, Skopalová.

Hodnocení trenéra Zemana: Velice těžké utkání, které nás prověřilo po silové a kondiční stránce. V prvním poločase se nám dařila kombinace, i přestože silové pojetí dorosteneckého fotbalu nám dávalo jen málo času a prostoru. V druhém poločase s postupem času se projevila únava z náročného přípravného období a po individuálních chybách jsme inkasovali tři rychlé branky. V realizačním týmu věříme, že konfrontace s dorosteneckým fotbalem nás kvalitně připraví na týmy ve 2. lize. Holky bych chtěl pochválit za výborně zvládnuté obrané standardní situace, kterým se aktuálně více věnujeme v tréninku. Po stránce týmového výkonu jsem také spokojen, dnes si rozhodně holky sáhly na kondiční dno a ukázaly "Modré sigmácké" srdce bojovnic.

MŠK Žilina WU18 – SK Sigma Olomouc WU18 1:2 (1:2)

Branky: 11. a 23. Oršelová.

Sestava: Herynková – Planičková, Muláková, Lukaštíková, Podhorová – Rédová, Maříková, Štajgrová, Možíšová – Oršelová, Sasáková.

Střídala: Jaichová.

Hodnocení trenéra Novotného: Vyšel nám úvod utkání, kdy jsme soupeře dostali pod tlak a vytvořili si několik slibných příležitostí. Domácí měli problémy s naší agresivitou v osobních soubojích a vysokým napadáním. Celkově jsem s výkonem děvčat spokojen, v utkání nás trápila místy nepřesnost finálních přihrávek a klid v zakončení. Skóre na našem účtu tak mohlo být daleko vyšší. Přivezli jsme zkušenosti a skalp dalšího kvalitního soupeře.