Obrat ve druhé půli zajistil U19 výhru nad Karvinou

29.08.2020 / A tým

Devatenáctce se podařilo zareagovat na poločasové vedení Karviné, když z 1:2 otočila skóre zápasu na konečných 3:2. „Po prvním poločase jsme prohrávali 1:2, když jsme se nedokázali vypořádat s dobře napadajícím soupeřem lepší kombinací anebo větším uhráváním míčů v útoku. Druhý poločas byl z naší strany naopak velmi povedený a díky výrazně zlepšenému výkonu jsme vstřelili dvě branky. Důležité vítězství, stejně jako otočení zápasu, bude pro nás vzpruhou a motivací do další práce," řekl trenér Tomáš Janotka.

SK Sigma Olomouc U19 - MFK Karviná U19 3:2 (1:2)

Branky: 17. a 67. Raclavský, 64. Galus z pen. - 30. Jurčák, 45. Goj.

Sestava: Stoppen - Waclawik (46. Judas), Sklenář, Coufal, Slavíček - Nováček, Fabiánek (46. Černý) Vymětalík - Raclavský (90. Koláček), Galus L., Nízký (46. Vyhlídal). Trenér: Tomáš Janotka.

Sestřih

Profesionální soutěže se nerozehrají ani o nadcházejícím víkenduProfesionální soutěže se nerozehrají ani o nadcházejícím víkendu
| 28.10.2020
Ohlédnutí za dosavadním působením Sigmy ve F:L: 3. - 4. koloOhlédnutí za dosavadním působením Sigmy ve F:L: 3. - 4. kolo
| 27.10.2020
| 20.10.2020
LFA přerušila ligu a s vládou jedná o podmínkách plnohodnotné přípravyLFA přerušila ligu a s vládou jedná o podmínkách plnohodnotné přípravy
| 13.10.2020
Hráči Sigmy se do nominace reprezentace k zápasu ve Skotsku nevešliHráči Sigmy se do nominace reprezentace k zápasu ve Skotsku nevešli
Václav Jemelka: Děkuji olomouckým fanouškům za podporuVáclav Jemelka: Děkuji olomouckým fanouškům za podporu
| 12.10.2020
Hubník, Breite a Falta na srazu záložního týmu české reprezentaceHubník, Breite a Falta na srazu záložního týmu české reprezentace
| 11.10.2020
Hostovačky: Surzyn už má 2 ligové góly. Jak se daří ostatním?Hostovačky: Surzyn už má 2 ligové góly. Jak se daří ostatním?
| 09.10.2020
LFA nesouhlasí s dnešním zákazem konání zápasů první a druhé ligyLFA nesouhlasí s dnešním zákazem konání zápasů první a druhé ligy
| 08.10.2020
Známe termíny zápasů se Slováckem a KarvinouZnáme termíny zápasů se Slováckem a Karvinou