Osmnáctka SK Sigma porazila Šumperk pěti brankami

30.01.2020 / SCM

Další přípravné utkání má za sebou tým SK Sigma do 18 let. V něm svěřenci trenéra Romana Sedláčka zvítězili nad divizním FK Šumperk.

Sigmáčtí dorostenci museli po první půli obracet nepříznivý stav. Zvýšenou aktivitou se jim ale podařilo dostat soupeře pod tlak a dovést utkání do vítězného konce v poměru 5:3.

FK Šumperk – SK Sigma Olomouc U18  3:5 (2:1)

Branky: 33. Paar, 46. a 55. Kašpárek, 50. Moussa, 90. Vybíral.

Sestava: Obzina – Vítek – Chudý – Javora – Paar (46. Kadlec), Blaho (60. Moussa) – Vybíral – Bílý D., (46. Liďák), Hrdlička – Špatný – Kašpárek.

Hodnocení asistenta trenéra Kachlíka: V zápase proti diviznímu Šumperku se nám dařilo aplikovat vysoký pressink. Zejména na začátku druhého poločasu to byla zbraň, která platila jinak na aktivně hrající domácí. Nebýt nedůrazu při standardních situacích, mohlo utkání skončit vyšším rozdílem.

U19 hrála první zápas letní přípravy. Nestačila na ChoceňU19 hrála první zápas letní přípravy. Nestačila na Choceň
| 09.07.2020
Devatenáctka zahájila letní přípravuDevatenáctka zahájila letní přípravu
| 07.07.2020
U19 dvakrát porazila HoliciU19 dvakrát porazila Holici
| 11.06.2020
Tým U19 porazil Pardubice. O výhře rozhodl v druhé půliTým U19 porazil Pardubice. O výhře rozhodl v druhé půli
| 06.06.2020
Dorostenci zpět v zápasovém režimuDorostenci zpět v zápasovém režimu
| 04.06.2020
U19 dnes odehrála se širším kádrem 3 přípravná utkáníU19 dnes odehrála se širším kádrem 3 přípravná utkání
| 29.05.2020
Týmy U19 a U17 se utkaly s Českými BudějovicemiTýmy U19 a U17 se utkaly s Českými Budějovicemi
| 09.03.2020
Tým U18 na soustředění v Maďarsku porazil KomárnoTým U18 na soustředění v Maďarsku porazil Komárno
| 03.03.2020
Sedmnáctka remizovala v KarvinéSedmnáctka remizovala v Karviné
| 02.03.2020
Devatenáctka vyhrála v Karviné na penaltyDevatenáctka vyhrála v Karviné na penalty