B tým

Termíny & Výsledky

Letní příprava - sezóna 2019/2020

Datum Místo Duel Výsledek
8. července   začátek přípravy  
13. července (13:00) Andrův stadion - H2 SK Sigma Olomouc B – MŠK Žilina B  1:4
17. července (17:00) Hranice SK Hranice – SK Sigma Olomouc B 2:2
20. července (10:00) Andrův stadion - H2 SK Sigma Olomouc B – SFC Opava B  
23. července (17:30) Kozlovice FK Kozlovice – SK Sigma Olomouc B  
26. července (17:00) Znojmo 1.FC Znojmo FK – SK Sigma Olomouc B  

Moravskoslezská fotbalová liga - sezóna 2019/2020

Kolo Datum Domácí vs. Hosté Výsledek
1. kolo 04.08.2019 neděle (17:00)
Frýdek-Místek
MFK Frýdek-Místek vs. SK Sigma Olomouc B  
2. kolo 11.08.2019 neděle (17:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc B vs. 1.FC Slovácko B  
3. kolo 18.08.2019 neděle (16:30)
Znojmo
1. SC Znojmo FK vs. SK Sigma Olomouc B  
4. kolo 25.08.2019 neděle (16:30)
Olomouc
SK Sigma Olomouc B vs. ČSK Uherský Brod  
5. kolo 01.09.2019 neděle (16:00)
Uničov
SK Uničov vs. SK Sigma Olomouc B  
17. kolo 04.09.2019 středa (17:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc B vs. FC Odra Petřkovice  
6. kolo 08.09.2019 neděle (16:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc B vs. SFK Vrchovina Nové Město na Moravě  
7. kolo 15.09.2019  neděle (16:00)
Blansko
FK Blansko vs. SK Sigma Olomouc B  
8. kolo 22.09.2019 neděle (15:30)
Olomouc
SK Sigma Olomouc B vs. MFK Vyškov  
9. kolo 29.09.2019 neděle (15:30)
Ostrava
FC Baník Ostrava B vs. SK Sigma Olomouc B  
10. kolo 06.10.2019 neděle (15:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc B vs. FC Fastav Zlín B  
11. kolo 13.10.2019 neděle (15:00)
Dolní Benešov
FC Dolní Benešov vs. SK Sigma Olomouc B  
12. kolo 20.10.2019 neděle (14:30)
Olomouc
SK Sigma Olomouc B vs. FC Velké Meziříčí  
13. kolo 27.10.2019 neděle (14:30)
Kroměříž
SK Hanácká Slavia Kroměříž vs. SK Sigma Olomouc B  
14. kolo 03.11.2019 neděle (14:00)
Otrokovice
SK Sigma Olomouc B vs. FC Viktoria Otrokovice  
15. kolo 10.11.2019 neděle (14:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc B vs. FC Slovan Rosice  
16. kolo 17.11.2019 neděle (13:30)
Hlučín
FC Hlučín vs. SK Sigma Olomouc B  

Juniorská liga - sezóna 2018/2019

Kolo Datum Domácí vs. Hosté Výsledek
1. kolo 23.07.2018 pondělí (13:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. Zbrojovka Brno jun. 1:3
2. kolo 29.07.2018 neděle
Ostrava
Baník Ostrava jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 2:3
3. kolo 05.08.2018 
Jihlava
FC Vysočina Jihlava jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 4:3
4. kolo 12.08.2018 pondělí(13:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. Karviná jun. 1:2
5. kolo 19.08.2018
Uhreské Hradiště
1.FC Slovácko jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 3:2
6. kolo 27.08.2018 pondělí (13:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. Zlín jun. 2:2
7. kolo 02.09.2018 
Třinec
Třinec jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 1:5
8. kolo 17.09.2018 pondělí (13:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. Baník Ostrava jun. 6:0
9. kolo 24.09.2018 pondělí (13:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. Jihlava jun. 3:3
10. kolo 01.10.2018 
Karviná
Karviná jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 3:2
11. kolo 08.10.2018 pondělí (13:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. Slovácko jun. 5:3
12. kolo 21.10.2018 neděle
Zlín
Zlín jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 1:2
13. kolo 29.10.2018 pondělí (13:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. Třinec jun. 3:2
14. kolo 04.11.2018 pondělí
Brno
Zbrojovka Brno jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 2:2
15. kolo 12.11.2018 pondělí
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. FC Fastav Zlín jun. 2:0
16. kolo 26.11.2018 pondělí
Karviná
MFK Karviná jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 0:6
17. kolo 17.02.2019 neděle (13:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun.  vs. FC Vysočina Jihlava jun. 0:0
18. kolo 26.02.2019 neděle (14:00)
Slovácko
1.FC Slovácko jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 0:2
19. kolo 04.03.2019 pondělí (13:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. FC Baník Ostrava jun. 3:0
20. kolo 10.03.2019 neděle (14:00)
Brno
FC Zbrojovka Brno jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 5:5
21. kolo 17.03.2019 neděle (14:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. FK Fotbal Třinec jun. 4:2
1. kolo
nadstavba sk. A
01.04.2019 pondělí (13:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. FC Zbrojovka Brno jun. 1:0
2. kolo 08.04.2019 pondělí (13:00)
Mladá Boleslav
FK Mladá Boleslav jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 0:3
3. kolo 14.04.2019 neděle (11:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. FC Hradec Králové jun. 7:0
4. kolo 23.04.2019 úterý (13:00)
Slovácko
1.FC Slovácko jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 0:5
5. kolo 28.04.2019 neděle (13:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. FC Slovan Liberec jun. 1:2
6. kolo 05.05.2019 neděle (11:30)
Praha
Bohemians Praha 1905 jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 1:0
7. kolo 13.05.2019 pondělí (11:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. FC Baník Ostrava jun. 7:0
8. kolo 20.05.2019 pondělí (13:00)
Olomouc
SK Sigma Olomouc jun. vs. AC Sparta Praha jun. 1:0
9. kolo 25.05.2019 sobota (13:30)
Plzeň
FC Viktoria Plzeň jun. vs. SK Sigma Olomouc jun. 1:4

Zimní příprava - sezóna 2018/2019

Datum Duel Výsledek Místo
19. ledna (11:00) FC ŠTK 19214 Šamorín U19 - SK Sigma Olomouc jun 0:12 Šamorín
26. ledna (11:00) SK Sigma Olomouc jun - FC Viktoria Otrokovice  5:0 areál Androva stadionu
2. února (11:00) MŠK Žilina B - SK Sigma Olomouc jun 3:1 Žilina
9. února (13:00) SK Sigma Olomouc jun - KFC Komárno 1:2 areál Androva stadionu
04.09.2019 středa (17:00)
Olomouc


OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná