Chyba 404: Stránka nenalezena

e-shop

Oficiální e-shop fotbalového klubu SK SIGMA OLOMOUC

Diskusní fórum

Ivan Horák, 3.10.2015 6:51:21
Já se budu již poněkolikáté opakovat. Baník vyhrál, protože jeho hráči dali do hry více srdce, touhy po vítězství, nasazení. Proč je těchto věcí u našich hráčů již delší dobu méně, to nevím. Kromě toho chybí střelec, nemá kdo dávat góly, není zakončení.
Radek Nečas, 2.10.2015 23:43:40
Tak jsem doufal že celí tým to vezme odpovědně,když hrál o 6 bodů a o L. Kalvodu.Jenže mé doufání je málo.
Opět a zase ukázalo, to co je neustále od začátku, záloha ?? Produktivita?? Nebojácnost,odvaha?? Zpracování míče?? Udržení míče po delší dobu na kopačkách?? nepřesnost přihrávek??HERNÍ STYL?? Pokud se někomu naše výkony líbí, nemá větší rozhled a fotbalu ani jako fanoušek nerozumí. Po každém zápase kotel našim baletkám tleská i za nezodpovědnou hru bez srdce ,touhy ,zodpovědnosti a koulí. Nechápu.Pokud si myslím že má tým na víc jak prohrát z Baníkem a dokážu být soudný,tak přece neoslavuji,jejich impotentní bezzubí výkon.Snaha byla ale jen v druhém poločase,první byl na ručník. Musí přijít radikální změny,dokud je ještě čas, jestli to budou na postu trenéra?? Je to málo,také hráči by měli nést díl odpovědnosti. To že někdy nevyjde přihrávka ale Z 10 jich je 7 dobrých,je to k přehlédnutí,pokud je to naopak,je to trestuhodné.Pokud se nepromění 1,2,3,4,5 šance z 5 beru ale pokud nedokáže dát ligový útočník gol ani po tutovce,tak je něco špatně.Pokud ligový hráč má problém ze Zpracováním míče,je potřeba se na toto zaměřit, pokud útočník nemá odvahu jít do zakončení a soubojů před brankou,nemůže z něho být útočník. Pokud styl hry a taktika při každém zápase nenese zlepšení a bodové hody,musí se změnit.
Sigma jako tým působí nepřesvědčivě,což není Sigma,kterou známe. Pokud si ti nahoře zodpovědní za tento stav, neuvědomují,že fanoušci při tomto stavu za vstupné které neodpovídá výkonům,budou z nadšením chodit na zápasy a platit,tak jsou také nezodpovědní v úsudcích.Exodus nastal,hodně lidí přesedlalo na Moru,kde to co chybí Sigmě,naleznou při jejich zápasech. Nebylo by od věci se na některý zápas jít podívat.Jde o bojovnost,o touhu,o zodpovědnosti,o soudnosti a také týmový duch,který již Sigma ztratila.Je potřeba hledat v minulosti a nalézti odpovědi,proč Sigma byla tým který hrával,jak poháry,tak byla i kvalitním soupeřem těm nejlepším. A podle toho také znova začít na přeměnách do dalších zápasů.
Radek Nečas, 1.10.2015 18:23:37
Doufám že to Sigma zítra v Ostravě zvládne.Hráči přistoupí k zápasu odpovědně,jako by jim šlo o místo a výplaty.Jinak nevím z kým by chtěli hrát.???? Pohárových soupeřů ubývá a nebudou již lehce porazitelné týmy .
Plně bodovat a jít odpovědně zápas od zápasu a bude dobře.

sociální sítě


OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná