Chyba 404: Stránka nenalezena

e-shop

Oficiální e-shop fotbalového klubu SK SIGMA OLOMOUC

Diskusní fórum

Ivan Horák, 24.8.2015 14:23:02
Zázrak se nekonal, i když moc nechybělo. Nutno uznat, že Plzeň vyhrála zaslouženě.
Ivan Horák, 23.8.2015 7:03:51
Píšu tady asi nejčastěji, tak si ten stý příspěvek tedy vyberu. V Plzni budeme asi věřit v zázrak, zázraky se občas dějí, ale v tomto případě? Musím se opakovat - k úspěchu může vést pouze maximální nasazení a srdce, Jsou toho naši chlapci schopni?
Jiří Zais, 20.8.2015 22:23:53
Posila do útoku je dobrá zpráva. Jen si nejsem jistý, že to vyřeší problémy Sigmy, když nehraje záloha. A nejen to, viděl jsem v posledním zápase se Zbrojovkou Brno, že se hráči nejednou schovávali za hráče hostujícího celku a bály se, aby nedostali balón. Co by si s ním počali, že? To je trošku problém. Jestliže není myšlenka a ani odvaha, cokoliv podniknout, tak se pak těžko vyhrává tím, že se dávají góly.
Každé mužstvo spálí několik šancí, než dá gól. Sigma také šance má, ale asi jich je málo, nebo jich potřebuje víc? Těžko říct. Já se jen bojím, že sestava zůstane, tak jak byla, to znamená, bez kvalitní záložní řady a posila v útoku posadí na lavičku někoho, kdo nemůže dát gól, protože nedostává přihrávky. Vašíček i Halenár umějí zakončit, ale někdo jim musí přihrát. Když se musí hrotový útočník vracet do hloubi pole, aby získal balón, protože mu ho nikdo dopředu nedá, tak nemůže dávat góly a přitom to, je jeho náplň práce.
Tak kde je potom chyba? V útoku, nebo v záloze? Já bych samozřejmě optimální sestavu s využitím letních posil viděl, ale nedovolím si ji někomu vnucovat. Jen se bojím, že současný trenér Sigmy rozestavení nezmění. Má proto určitě své důvody. Hra mužstva se však nezmění a to na ligu nestačí. Bojím se, že na podzim, bude Sigma na dně tabulky.

sociální sítě
OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná