Chyba 404: Stránka nenalezena

e-shop

Oficiální e-shop fotbalového klubu SK SIGMA OLOMOUC

Diskusní fórum

Ladislav Medek, 6.5.2016 19:57:03
Chování trenéra a potažmo celého vedení klubu nám jasně ukazuje,že jediným komu záleží na klubu a značce SIGMA Olomouc jsou jen ti věrní fanoušci.

Co se týče druholigové příslušnosti. I já nejsem přesvědčen,že se mi po více jak 30 letech co pravidelně chodím,se mi příští rok bude chtít chodit dál,navíc když se kádr rozpadne jak domeček z karet. Zajímalo by mě, kdo tu bude asi tak chtít zůstat. Jedině ti,které už nikde jinde nebudou chtít.

Jsem z toho všeho zklamán a nasrán.
Richard Kuzikowský, 6.5.2016 19:43:36
Právě opouštím julisku a přemýšlím jak pochválit dnešní záchranářský duel. Jednu věc jsem našel vydrželi jsme 15.minut bez obdržené branky víc se rozepisovat nebudu aby mi nebyl komentář smazán. Chválit totiž sestavu s Ordošem na hrotu... Krásně pronikal ale nahrát sám sobě to už nejde, chválit trenéra který zůstal o přestávce na lavičce místo aby šel do šatny nevím co si mám myslet.
Ivan Horák, 6.5.2016 19:37:01
Chlapci, díky za další zklamání, myslím si, že olomoucký fotbal přichází o další část těch nejvěrnějších fanoušků, mezi které se počítám. Ale přiznám se, že další druholigová sezona mě už moc neláká. A jak slyším mezi sousedy na stadionu, takových bude víc.

sociální sítě


OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná