Chyba 404: Stránka nenalezena

e-shop

Oficiální e-shop fotbalového klubu SK SIGMA OLOMOUC

Diskusní fórum

Petr Král, 6.2.2016 11:33:33
http://sport.aktuality.sk/c/201102/tomas-malec-zazil-zasnuby-pocas-dovolenky-v-karibiku/
Jiří Zais, 14.1.2016 9:43:08
V zápase se Znojmem dal Malec dva góly a není napsán v sestavě? To je jenom taková malá perlička. Horší je, že Sigma zase dostala gól po špatně odkopnutém míči v obraně.
Blahopřeji vedení klubu k posílení útoku. Všichni držíme palce Aidinu Mahmutovičovi aby se mu dařilo jako v Teplicích a splnil očekávání, do něho vkládaná.
Jiří Zais, 10.1.2016 11:32:50
Byl to přípravný zápas a přípravný zápas, mimo jiné slouží trenérům pro zkoušení variant v sestavě, proto nelze hodnotit zápas jako takový. Přesto několik postřehů.
Nejdříve gratulace Vašíčkovi ke dvěma gólům. Všem ukázal jak je to jednoduché. Přejme mu, aby si těmito góly vystřílel přestup do Dukly a prožil tam další sportovní úspěchy. Současně si držme palce, aby vedení klubu sehnalo toho hrotového hráče, jak nám slibuje.
Ještě jeden postřeh k průběhu zápasu. Není to tak dlouho, kdy si Šindelář v ligovém zápase pohrával s míčem před šestnáctkou tak dlouho, až mu ho soupeř sebral a dal laciný gól. To co včera předváděl brankář s obránci přímo v šestnáctce, to byla lehkovážnost na druhou. Gól jsme nedostali jen proto, že ostravský „ostrostřelec“ byl tak překvapen z toho, co tam obrana Sigmy předvádí, že z několika kroků netrefil prázdnou bránu, což je také umění. Přesto doporučuji obráncům Sigmy, aby si to dobře zapamatovali.

sociální sítě


OLTV.cz
TravelSlevy.cz
Rádio Haná